Wpis z mikrobloga

@Dzonzi: ja #!$%@? co za z was kretyni. jedna sprawa to smianie sie z samego siebie i swoich polackich przywar ktore byly podkreslone przez krola testovirona, a inna to obrazanie innego narodu za biede i pracowitosc. mozesz sobie starego obrazac na chacie ale nie dziw sie potem ze nie bedzie to milo odebrane jak zaczniesz to stosowac wobec obcej osoby.
co za debile tu siedza na tym portalu to ja nie
@MakGajwer: u mnie niektórzy Ukraińcy robią po 12, a jak się da to nawet po 16h. Jednemu powiedziałem, że stary toć to się zajechać idzie, A on na to, że i tak nie ma co robić tu poza pracą to woli #!$%@? godziny.
@Nadrill kierowalem w firmie 16 ukraincami, a tylko 2 zasluzylo na dluzsza wspolprace z reszta bylo duzo problemow typu: duzo pili po pracy, czesto rano bylo jeszcze czuc won alkoholu. W poblizu gdzie mieli kwatere pracowaly w cukierni ukrainki,a ze one pozno konczyly to oni pozno je odwiedzali, potralili siedziec do rana a w pracy chodzili jak zombie. Wiecej gadaja jak robia. Ukraincy to bardzo rozgadany narod ale jakos nie potrafia jednoczesnie
@Dzonzi a kto na wypoku wypisuje:

- za godzine bede tu jeszcze 5 godzin
- piatek, piateczek, piatunio
- niedziela wieczur i chumor popsuty
- znowu trzeba harowac na zlodzieja etc ?

Ukraincy? ;)