Wpis z mikrobloga

Ah już nie mogę się doczekać jak Donald Tusk powróci do ilości ministrów, viceministrów oraz innych stanowisk do poziomu z roku 2015. Obniży także wydatki na KPRM, to poziomu sprzed rzadów PiSu.

Bo obniży prawda? Bo powróci prawda?

Jasne.
Jedyne co zobaczymy to fikołki poewskich fanatyków, ktorzy usprawiedliwia każde kłamstwo swojego rudego idola.
Dla dzieci nie będzie pieniędzy.
Ale dla polityków POKO CZOKO zawsze się posadki dobrze płarne znajdą. Brak stanowiska? To się utworzy jakieś fikcyjne

#bekazlewactwa #bekaztuska #4konfederacja #4konserwy #polityka
  • 83
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk Zdajesz sobie sprawę, że to za PiSu było jak na razie najwięcej "sztucznych stołków" i ministrów bez teki? Tak tylko pytam.
I zaznaczam - nie ma w kraju partii, która odpowiadałaby moim przekonaniom politycznym.
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: fakty są takie, że to piss rozkradał Polskę na skalę nieznaną nawet Moskwie za PRL.


@assninja: To napewno Tusk cofnie to złodziejstwo i rozliczy winnych prawda?

Poprzed cofnie mam na myśli to, że polikwiruje jakieś gowno-stanowiska które służyły do ciągnięcia kasy przez partyjniakow.
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk Zdajesz sobie sprawę, że to za PiSu było jak na razie najwięcej "sztucznych stołków" i ministrów bez teki? Tak tylko pytam.

I zaznaczam - nie ma w kraju partii, która odpowiadałaby moim przekonaniom politycznym.


@cichyluki88: No to na pewno Tusk zlikwiduje te stanowiska prawda?
Jeżeli tak, to w czym problem ze się o to pytam? Jeżeli nie to PO powinno zamknąć buzię jeżeli chodzi o krytykę kogokolwiek.
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: okay załóżmy że nie cofnie niczego, żadnego złodziejstwa. Dla ciebie nic się nie zmieni :)

Ale nie ma powodu by tak myśleć, bo jak oni rządzili to nie było takiej skali okradania kraju.
  • Odpowiedz
@assninja: Ale nie ma powodu by tak myśleć, bo jak oni rządzili to nie było takiej skali okradania kraju.


Ale co ma do rzeczy co było przez 2015 rokiem?
PiS potworzyły jakieś lewe etaty, a ja się pytam czy PO je zlikwiduje, czy obsadzi swoimi.
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk Na pewno to gołemu do kieszeni nie nasrasz. Poczekajmy, zobaczmy i krytykujmy dopiero po podjęciu jakichkolwiek działań. Albo po ich braku. Teraz brzmisz jak pisowskie troll, bo opozycja jeszcze nie rządzi a już płaczesz, gdybasz i czarnowidzisz. Mnie cieszy sam fakt ukrócenia dyktatury kaczafiego, bo wcale mi się łatwo nie żyło przez ostatnie lata. Można powiedzieć że mimo czasu prosperity przypadającego na czas rządu PiS żyło mi się coraz gorzej. A
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Szmaciak Patrz wyżej. Jak cofną to super. Jak nie cofną to będą skończeni i beniz im w dupę. Poczekamy, zobaczymy.
Moim zdaniem w polskiej polityce brakuje świeżego spojrzenia i alternatywy dla starego systemu. Tylko niech mi nikt tu nie wyskakuje z betonową kato-konfą która tylko udaje wolnościową prawicę.
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk cichaj matecki


@Hrjk: proszę cię neuropku odpowiedz mi na pytanie , co jest w złego w dociekaniu, czy Tusk zlikwiduje puste etaty w rzadzie, które utworzył PIS w celu zapewnienia stołkow 'swoim'
PO krytykowała re rozdmuchiwanie wielkości rządu. No to ja się pytam, czy za krytyka pójdą czyny.
  • Odpowiedz
@cichyluki88: No, nie wiem. Ja już czytałem artykuł (wcale nie w pisowskich mediach), że nie tylko nie będą likwidować stanowisk, ale wręcz muszą stworzyć nowe - żeby starczyło stołków dla wszystkich koalicjantów.
  • Odpowiedz