Wpis z mikrobloga

Jeżdżąc zauważyłem, że większość Pań nie widzi na drodze nic poza swoim pasem. Jak auto przede mną nie reaguje na cyk długimi to wyprzedzając je patrzę w stronę kierowcy i jeszcze się nie zdarzyło żeby za kierownicą siedział facet. Zawsze to kobieta trzyma się kurczowo lewej strony i nie potrafi w żaden sposób dojść do wniosku, że robi coś złego.
Ostatnio pewna kobieta na trasie jeszcze mi machała rękoma jak jej cyknąłem długimi i widać było, że na mnie krzyczy nie zdając sobie sprawy z tego, że ja w sumie nie miałem szans tego usłyszeć ( )

#polscykierowcy #kierowcy #polskiedrogi #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_cu7TBbj75kCS62O7R3WrXVIHKoU5Fn0p.jpg
  • 45
@Nutaharion: rozowepaski za kierownicą to rak, a jeszcze większym są te piesze wpiedalające się na drogę KOMPLETNIE nie rozglądając się, czy może coś przypadkiem nie nadjeżdża. Nie, ona po prostu idzie. Jak szła chodnikiem, tak po prostu wkracza na drogę, jakby to był dalej chodnik. A to że durny puchu marny masz niewielkie szanse przeżyć zderzenie z autem jadącym nawet te 50 to już nie pomyśli. Gdzie tam, za durne. Kto
a jeszcze większym są te piesze wpiedalające się na drogę KOMPLETNIE nie rozglądając się, czy może coś przypadkiem nie nadjeżdża


@kapuczina_corki_somsiada: podobnej akcji z dzisiaj już nie nagrałem bo tylko byłem po zakupy, ale: kobiety wysiadają z samochodu przy głównej drodze po czym bez rozglądania się zaczynają przebiegać na drugą stronę z reklamówkami z zakupami, ja po hamulcach i klaksonie, jedną to myślałem, że zahaczyłem ale zauważyłem, że biegnie dalej w
@Nutaharion zdaniem takiej przecież ona może jechać w ten sposób, bo nie przekracza prędkości. Miałem taką w mieście. Ustawiłem się na lewym pasie za nią, bo na prawym stała laweta, która irytująco jechała wcześniej. Matko Bosko. Baba seatem ruszyła jak dupa wołowa. Nie chcę nawet wiedzieć jakie miałem spalanie. Corsa jechała na prawym tak samo, ale ogarnęła co się dzieje i umożliwiła mi wyprzedzenie Seata. Spojrzałem w lusterko i zobaczyłem morze samochodów.
@nacpanazielonka czy ja wiem? Pusta droga i jedzie taki Janusz na ekspresówce 80 lewym pasem. Ja nie mam zamiaru hamować przez takiego Janusza. Szczególnie, że opisana wyżej przeze mnie sytuacja miała miejsce w nocy, więc moje światła powinien widzieć dużo wcześniej