Wpis z mikrobloga

Udało się ukończyć grę na 100%.
Dziś zrobiłem:
-misje w korporacji taksówek
-misje drukarni
-dwie misje kończące wątek główny
-odblokowanie dochodu w Pole Position (tancerka erotyczna)
-wykupienie wszystkich kryjówek
-misje z budki telefonicznej

Bardzo fajnie było wrócić do takiego klasyka, klimacik pozostał ten sam, gameplay jest ok, a do grafiki można się przyzwyczaić. Szkoda tylko, że człowiek tak się starzeje - od czasu akcji do premiery Vice City minęło dokładnie tyle samo co od premiery do dnia dzisiejszego... Pewnie za jakiś czas wezmę się za któreś z pozostałych GTA.

Stan ukończenia:100% Czas gry 25h51min
#gta #vicecity #gry #vicecityna100%
Pobierz 19karol90 - Udało się ukończyć grę na 100%.
Dziś zrobiłem:
-misje w korporacji taks...
źródło: comment_XiaZI0nnttTEQ4ZpxHGUfrNyiXe8l8fD.jpg
  • 21
@19karol90: nie wiem skąd znajdujesz siłę na robienie tego wszystkiego. pamiętam jak w san andreas miałem taki plan, to skończyłem na 67% i zastój :D

gta v jest jedyną częścią serii, w której osiągnąłem 100%, ale tam jest to oszukane, bo trzeba wykonać praktycznie tylko 50% [ 25 na 50 skoków, 7 na 14 przelotów itd]
@Rain_: też tak mówiłem za gimbusa, a ostatnio jakoś mnie wzięła nostalgia i cofnąłem się do VC i SA, misja z helikopterami na budowie to lajt, nie wiem jak mogłem się na tym bloczyć i to samo szkoła samolotowa w SA, dłużej mi zeszło na obrocie samochodem z rampy. No i strzelanie do Vagosów ze Smokiem to z trzy razy, bo grubas ciągle ładował w pociąg.
@19karol90: Co ciekawe to to ze 100% zajelo tylko 25h... A mowia ze kiedys to byly gry teraz nie ma gier, ze nowe gry to kilka kilkanascie godzin i po fabule, a tu prosze taki klasyk i jakos drastycznie robiony na 100% nie odbiega od czasow obecnych. Pewnie robienie samej fabuly to moze mniej jak 10h by wyszlo, bo zbieranie wszystkiego poza to chyba najwiecej czasu zajmuje...
@wykopiwniczanin: @BlackWidower:
When 100% is achieved in the game, the following rewards are given:

200 maximum Health
200 maximum Body Armor
Replenishing ammunition for all weapons[note 3]
The ability to recruit three bodyguards at the Vercetti Estate for $2000 each
The "Frankie" outfit inside the Vercetti Estate
Double vehicle strength for any vehicle Tommy Vercetti drives
@CriminalWons:

Co ciekawe to to ze 100% zajelo tylko 25h... A mowia ze kiedys to byly gry teraz nie ma gier, ze nowe gry to kilka kilkanascie godzin i po fabule, a tu prosze taki klasyk i jakos drastycznie robiony na 100% nie odbiega od czasow obecnych. Pewnie robienie samej fabuly to moze mniej jak 10h by wyszlo, bo zbieranie wszystkiego poza to chyba najwiecej czasu zajmuje...


Realnie to zajęło więcej
@Keczupikczu:

Pewnie nie wiesz, ale Delores, dyspozycytorce w Kaufman Cabs głosu użyczyła Debbie Harry - wokalista Blondie.

Tego nie wiedziałem.

A wiesz jaka postać jako jedyna pojawiła się zarówno w uniwersum 3d (3, VC, SA) jak i HD (4 i 5)?
@Reality: Nie no, postać. Willy McTavish - basista grupy Love Fist. W Vice City to wiadomo, jest cała seria misji dla nich, kończąca się rozbrajaniem bomby w limuzynie. Natomiast w piątce Trevor zdobywając pamiątki od sławnych ludzi, bije go i wyrywa złotego zęba. Uniwersum 3d i HD niby nie mają ciągłości, ale kilka nawiązań jest.