Wpis z mikrobloga

#warthunder

Udało mi się dotrwać do fajnych czołgów, ale chce więcej zwłaszcza że nadchodzi Challenger i zastanawiam się co teraz badać. Rakietowce wgl mnie nie kręcą ani nie potrafie tym grać, a znowu do Conwaya mam mieszane uczucia . Trzeba i tak 4 tanki do 6 ery tylko teraz problem. Zostawić w cholerę linie niszczycieli czy zrobić plotke i Conquerora za więcej expa i BR ? Ktoś coś odnośnie tych 2 ?

Ciekawe też gdzie wsadzą Challegera i czy będzie do niego wymagany jakiś poprzedni czołg.
Pobierz Restin - #warthunder 

Udało mi się dotrwać do fajnych czołgów, ale chce więcej zwł...
źródło: comment_dsDTc40NT0WmlIYvzQJhV130UR5B3aXF.jpg
  • 3
@Restin ja teraz robie conwaya, grajac vickersem I conquerorem na zmiane. Szybko idzie I bez bolu bo oba czolgi sa miodne w graniu. Conway na pewno bardziej sie przyda na tym br niz charioteer ktory jest zawsze z zapasie. Falcon pewnie zawyzy losowanie wiec zostawiam go na koniec
@agablazej: Ogólnie Falcon wydaje mi się dość średnią plotka jak na ten BR zwłaszcza ze brytole nie maja już nic później. W porównaniu do Ger, Ru czy USA brakuje czegoś specjalnego i dobrego jak np: Szilka i Gepard chciałbym żeby wstawili coś ciekawego.