Wpis z mikrobloga

#revolut przegina z tymi weekendowymi cenami. Pare miesięcy temu już raz ich przyłapałem, że rozliczyli transakcję z wyższym kursem niż był deklarowany w chwili wymiany. To co sie dzieje teraz w weekend to juz grube przegięcie
Walutomat: 3,3944/3.3892 sprzedaż/kupno
Revolut: 3,4662/3,3171 sprzedaż/kupno
Ja rozumię prowizję za wymiany w weekend (przeważnie 1%) ale spread na takim poziomie to już kosmos!

#aliexpress #banggood #gearbest #banki #waluty #paypal #zakupyzchin
widmo82 - #revolut przegina z tymi weekendowymi cenami. Pare miesięcy temu już raz ic...

źródło: comment_pqpUxshhzrViHB3a9zM0eutbKaAJezCj.jpg

Pobierz
  • 21
@s_t_u_l_e_j: I w Gettin teraz dają dodatkowo 180 złotych cashbacku (6x30, bez wykluczeń - chińskie sklepy też przechodzą, 5%). Konto całkowicie bezpłatne, wymagana 1 transakcja kartą/m-c. Po promocji można natychmiast zamknąć.
@widmo82:
@Bij00u: i zalicza takie doladowanie revolutowego salda jako zakup z ktorego liczy cashback?

2. Promocja trwa od momentu przystąpienia Uczestnika do Promocji przez okres kolejnych pełnych 6 miesięcy kalendarzowych następujących po sobie (Okres Promocji).

- czyli najlepiej poczekac do 1 marca :) Poszukam czy jest jakies promo za zalozenie u nich konta. szkoda sobie palic u nich "nowego klienta" nie wyciskajac maxa.
@widmo82: Źle zrozumiałeś. Liczą się pełne miesiące. Jakbyś podpisał umowę o konto jeszcze w lutym, to miałbyś cashback od marca do sierpnia włącznie. Jak w marcu, to kwiecień-wrzesień. Poczytaj komentarze pod prześwietleniem oferty:-) Już z kilku ofert stamtąd skorzystałam, zero problemów.
@widmo82: Przeczyraj umowę ramową o konto i wszystkie dołączone regulaminy, w BNP. Inaczej jest w mBanku, Aliorze.....W Getin nie ma wyłączeń, czyli niedozwolonych tzw. kodów MCC. Przeczytaj też na spokojnie prześwietlenie oferty.
@widmo82: currency cloud wymienia waluty dla revolut. Wszystkie te fintechy maja te sama zasade, nachapac klientow na poczatku jak najwiecej, oferujac darmowe uslugi. Pozniej powoli wprowadzaja oplaty, liczac sie z tym, ze 25-50% klientow odpadnie. Taki model biznesowy.