Wpis z mikrobloga

@smvk: usunąłem i wróciłem, a paliłem z górką 10 lat i powiem Ci tylko przestań póki możesz bo to najbardziej podstępna używka. Zanim ogarniesz, że MUSISZ jarać minie parę lat. Poza tym pomyśl ile hajsu i szarych komórek już przepaliłeś. Zioło powoduje, że nuda staje się znośna i gdy ktoś trzeźwy robi coś dla siebie czy innych ty marnujesz czas na seriale, gry czy inne głupoty nie rozwijające tego co rozwijać
@SlodzeGorzkieZale: Powiem tak. W szczególe wygląda to następująco. Miałem też okres, w którym dużo na ten temat się doświadczyło i dowiedziało. Generalnie zielsko to używka, więc nie jest niczym nienormalnym, że posiada skutki uboczne i źle wpływa na organizm. Jak każda inna używka czy narkotyk, po prostu dana konkretna substancja ma swoje wady i zalety, norma generalnie i żadne odkrycie. Przepalenie szarych komórek to bzdura, to są tylko reklamowe hasła medialne,
@Lechu1777:
Postaram się ustosunkować do wszystkich zagadnień, które poruszyłeś pomimo chaotyczności Twojej wypowiedzi bo ostatecznie zgadzasz się z tym co napisałem.
Przyjąłem najprostszą formę porównań widząc, że @smvk to pełnoletni nastolatek, ale od początku.

BADANIA:
Czy marihuana wpływa na inteligencję?
http://medycznyolej.org/wplyw-marihuany-na-inteligencje-odwieczny-spor/

WNIOSKI:
"W świetle dostępnych dowodów medycznych nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Przeprowadzone dotychczas badania nie są wystarczające, by uznać stosowanie marihuany za szkodliwe lub bezpieczne. Istnieją