Wpis z mikrobloga

Witam. Tym razem odpada Włocławek z 1476 głosami (37,3%). Oczywiście, kontynuujemy wykreślankę, i głosujemy nan najgorszy ketchup z pozostałych.
Zapraszam również do obserwowania autorskiego tagu ---> #wykopowawykreslanka
Pobierz oba-manigger - Witam. Tym razem odpada Włocławek z 1476 głosami (37,3%). Oczywiście, ...
źródło: comment_rsPY5iiZBhNxfhwJtuG0e6963SKb7bni.jpg

Który najgorszy

  • Kotlin 14.7% (528)
  • Heinz 9.5% (342)
  • Hellmans 9.0% (323)
  • Roleski (Markowy) 20.2% (727)
  • Fanex 46.7% (1684)

Oddanych głosów: 3604

  • 89
Co to #!$%@? jest Fanex? Pierwsze słyszę.


@#!$%@?: Bo ciężko to kupić w sklepach. Z sosów Fanexa korzystają Żabka czy Orlen do swoich hot dogów
jakiś fanex, którego nigdy nawet na oczy w sklepie nie widziałam jest lepszy od Włocławka? A idź pan z taką ankietą!


@MasterOfChaos: Widze prawdziwa znawczynie. Po pierwsze Wloclawek od lat nie jest tak naprawde Wloclawkiem, po drugie zajadalas na pewno fanexem w hot dogach i nawet nie wiesz. I nie jest jakis, bo to najpowarzadniejszy z tych ketchupow
@LR300: wiem, że Włocławek zmienił właściciela i wcale nie pisałam o starym Włocławku, tylko w ogóle, a już sie z komentarzy dowiedziałam, że fanex to keczup z hotdogów i niestety ich nie jadam, więc nie znam tego smaku, z fast foodów to tylko rozwodniony keczup na zapiekankach, a do pizzy dają jakieś dziwne sosy i jak na razie to żaden mi dupy nie urwał xD