Wpis z mikrobloga

@MrK933: tanie wiertarki mają słaby udar. Najlepiej było by kupić wiertarkę z udarem pneumatycznym. Nie mniej jednak w tych pieniądzach patrz na okres gwarancji. Według mnie zaproponowana przez ciebie wiertarka spełni twoje oczekiwania.
Musisz pamiętać że to nie linia profesjonalna i gdy wiertarka zrobi się gorąca to lepiej zrobić jej przerwę.
@10101110001100101010101010 obejrzalem dokladnie tego boscha i wydawal mi sie na pierwszy rzut oka gorzej wykonany i mial slabsze parametry. Troche dalem namowic sie panu sprzedawcy. Tylko zastanawiam sie czy nie oddac bo cos w przekladni rzezi. -_-
@MrK933: przeczytałem właśnie opinie na stronie obi i są po prostu śmieszne. „W beton wchodzi jak w masło” #10groszyzawpis może to i dobra wiertarka do drewno metal cegła. Ale pisanie głupot o betonie tylko ich pogrąża. Tryby pewnie się ułożą z czasem lub rozsypią lub przestanie ci to przeszkadzać. Pozatym nigdy przenigdy nie słucham rad sprzedawców, oni maja z góry narzucone co maja sprzedać i co promować.
@MrK933: tak udar pneumatyczny jest konieczny do betonu. Miałem kiedy podobnego macalisteria i zajechałem go po 2 remontach. Ale dostał porządnie po trybikach. Leży w garażu i pożyczam go znajomym na jakieś mniejsze dziury. Jak nie będziesz wiercił koronkami pod puszki i kuł betonu to wytrzyma długo.