Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirunie, od jutra będę grasować na salonie genewskim w imieniu redakcji "auto motor i sport".Jeśli macie jakieś pytania/życzenia w stylu "pokaż wewnętrzną stronę dywanika w Bentleyu" albo "ile centymetrów ma dźwignia kierunkowskazów w Dacii" to służę.

Mógłbym też zapodać tekst o tym, że "zielonka", że "obserwuję, ale się nie udzielam" (to prawda), ale zamiast tego zrobię klasyczne #rozdajo

Do oddania mam co następuje: pendrive'y różnych marek (tego się nazbierało sporo, więc o ile nie jesteś fanem Arrinery to na pewno znajdę coś w swoich zbiorach), długopisy (jw) oraz gadżety w stylu smyczy #porsche. Z plusujących wyłonię 5 osób, które dostaną wyżej opisane gadżety.

Focie, wideo i wpisy o tym co w Genewie (wciąż mam nadzieję, że te plotki o braku hostess to jednak tylko plotki) będzie można śledzić pod tagiem #amis2018.

Wzywam obserwujących #motoryzacja #carboners #samochody
  • 45
@szymon-piaskowski ja najbardziej czekam na nowa supre, jak w srodku z wykonczeniem i czy ostatecznie bedzie miala ten "nos" czy zrobia klasycznie... 2 wersje zdjeciowe kraza po necie..

I jakies ciekawostki z lexusa UX :D jakie pierwsze wrazenia beda