Wpis z mikrobloga

Halo Mirki, mam w planach zrobić jakieś ciekawe Car Audio w swojej ibize (2010r, cupra) I tu nasuwa się pytanie - Jakie głośniki i wzmacniacz? Zdecydowanie nie chce wrzucać subwoofera do bagażnika bo zajmuje za dużo miejsca i wygląda to źle, więc znalazłem taki zestawik: 4x Hertz EV-165 + 2 tweetry z tej samej serii. Przód + Tweetery są łączone przez jeden kanał i niby mają 100W RMS a tył 70W RMS - jaki wzmacniacz do tego zestawiku? Znalazłem jakiegoś Sony XM-s400D dedykowanego pod VAG, 45W RMS x 4, i byłby o tyle fajny że mogę go schować gdzieś z przodu auta. Macie jakieś opinie o takim zestawie? Może coś innego byłoby lepsze w cenie około tego tysiąca za zestaw? Aktualne stockowe radio nie ma wyjscia pre-amp (chinch), ale prawdopodobnie też będzie wymieniane na takie z 2x chinch
#caraudio #audio
  • 5
@Majkel19: Skoro całość to wygłuszaj od razu. Na tył nie ma co się pchać.
Jeśli chodzi o tego sony to dobra opcja, biorą pod uwagę, że zajmuje bardzo mało miejsca.
@Crea: A nie będzie problem że ma hi input? Właśnie zależy mi na tym żeby całość zrobić... Najbardziej mnie interesuje jakie głośniki najlepiej wybrac bo tu nie mam pojęcia ;/
I jak z wygłuszeniem, da rade samemu to zrobić przyzwoicie jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłem?