Wpis z mikrobloga

Chcecie wziąć udzial w Wykop Football Cup? Chcialbym wystawic druzyne składającą sie z osob, ktore dorzucaly sie do naszego licznika (oraz paru brakujacych do 23 osob wymaganych). Co musicie zrobic? Nic ( ͡º ͜ʖ͡º). Ja (ewentualnie ktos pomoze) sie tym zajme. Wystarczy napisac, ze zgadzacie sie (lub nic nie pisac, uznam to tez za zgode ( )) a w kwietniu pozostanie nam tylko ogladanie transmisji z naszych wirtualnych postaci grajacych z odpowiednikami z innych tagow ( ͡º ͜ʖ͡º). Jesli jestescie juz w jakiejs druzynie to mozna cos poradzic ( ͡º ͜ʖ͡º). Jesli ktos jest przeciwny jak najbardziej rozumiem, wylacze go z listy. Organizator nie potrzebuje zgody uczestnikow, ale ja wole zapytac ( ͡º ͜ʖ͡º). Mam juz wstepny plan w glowie jaki hymn, herb itd ustawic, co oczywiscie bedzie zwiazane z tagiem #beermeter (jednak rozmowy o tym beda juz dalej prowadzone na #beermeterdyskusje).

Wołam 17 osób, ze statystyk naszego pięknego licznika:
@Zashi @GuziQ @bez_marcin_sensu @Zabcio @red7000 @Szkalownik @piszczke @wardumpling @irithi @thislookslikeheresy @paulinsien @oba-manigger @Kamykov @Malowniczys @Jabber @faramka @pieczywowewiadrze oraz bonusowo @Bm_th ( ͡º ͜ʖ͡º) bo kazdy nick sie przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#beermeterdyskusje
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@WhoNext wchodzę w to. Defensywny pomocnik/pomocnik (zależnie od taktyki) zgłasza się. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Szkalownik: jak najbardziej szanuje wybor ( ͡º ͜ʖ͡º) choc i tak nic bys nie robil, tylko twoj nick pojawilby sie na transmisji ( ͡º ͜ʖ͡º) (to taka bardziej walka botów pes2015 z dopisanymi naszymi nickami ( ))
  • Odpowiedz
@Bm_th: ale nic nie musisz robic ;) to jak z mirkoskokami ( ͡º ͜ʖ͡º) graja boty, my tylko ustawiamy nicki, herb hymn itd tagu ( ͡º ͜ʖ͡º) reszta sie dzieje sama az do konca turnieju
  • Odpowiedz
@Szkalownik: oczywiscie nikt nic nie musi robic ( ͡º ͜ʖ͡º) ja sie wszystkim zajme, wy tylko obejrzycie efekty na streamie w kwietniu. Powtarzam na boisko wyjda boty ( ͡º ͜ʖ͡º) beda mialy tylko nasze nicki, stroje herb hymn itd zwiazane z beermetrem i to samo tyczy sie tagow z ktorymi sie bedziemy mierzyc. Takze @Bm_th bieremy Cie tez, chocby na grzanie
  • Odpowiedz