Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał po co regulacja #kryptowaluty. Otóż głównie po to, żeby nie zdarzały się takie sytuacje jak moja poniżej. Otóż dokładnie 12 godzin przed snapshotem postanowiłem sprzedać pokaźną ilość #zcl. Kurs był jeszcze ponad 90$. Przelałem odpowiednią ilość do #coinswitch i czekałem (zazwyczaj do pół godziny było po temacie). Tym razem jednak coś nie zagrało. Tansakcja przeszła błyskawicznie i moje ZCL zniknęły w portfelu odbiorcy (sprawdzone w blockchainie), a na ich stronie ciągle świeciło się PENDING. Na szczęście support odpisał jeszcze przed snapem z informacją, że #bittrex zamroził portfel ZCL i oni nic na to nie poradzą. Ale może oddadzą mi #btcp jak łaskawie bittrex da i jeżeli nikt nie zaiwani po drodze. Swoje ZCL dostałem spowrotem przedwczoraj - mogę sobie teraz sprzedać ze stratą 90% wartości.
  • 5
Jedynie będziesz mógł ich pozwać.


@JakTamCoTam: i to jest clue całej sprawy. Teraz mają czysty zysk na marżach bez ryzyka i jeszcze wszyscy jak jeden mąż rżnął nas, konsumentów.
Przecież wiadomo, że Bittrex najpierw pozyska btcp, sprzeda je po wysokim kurie, a później odkupi taniej i dopiero poda ostrzyżonym owieczkom.
@majk3l no to korzystaj z innej platformy, albo w ogóle nie korzystaj i co najważniejsze nastawiaj innych negatywnie na ta platformę. Największą karą będzie utrata potencjalnych klientów.
Nie czekaj, aż państwo zrobi, bo takie korpo będzie miało armię adwokatow z którymi nie wygrasz a jeszcze stracić kasę.