Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili jakbyście kupili telefon od #orange i pudełko z telefonem było by otwarte, a telefon miałby inny IMEI niż ten który był przypisany do waszego zamówienia?
Zwrócić i być przez jakiś czas bez telefonu dopóki nie zwrócą pieniędzy i nie przyjdzie nowy telefon?
Zrobić burzę, że ich pracownik zapakował mi inny telefon bezczelnie upychając go do pudełka?
Cieszyć się telefonem i liczyć, że nie będzie potrzeby oddawać go na gwarancję, gdzie wyjdzie, że IMEI się nie zgadza i gwarancji nie uznają pewnie? ( no i jeszcze ryzykując, że może być trefny ).
Pobierz anonim1133 - Co byście zrobili jakbyście kupili telefon od #orange i pudełko z telefo...
źródło: comment_g02qOlbWyRyXa4lhFrpBOZWXu2faCpYa.jpg
  • 24
@anonim1133: Może ktoś zrobił zwrot "nierozpakowanego" a oni nie sprawdzili? To może być patent na biznes oszustów?

1. Kupujesz za grosze zablokowany, albo na słupa z abonamentem za złotówkę
2. Kupujesz za pełną kwotę normalny telefon od orange
3. Podmieniasz telefony
4. Rezygnujesz z zakupu z punktu 2) ale oddajesz im podmieniony na ten z punktu 1)
5. Zostajesz ze sprawnym telefonem za grosze aż do czasu kiedy ktoś się nie
@Mlichal: To może w piąteczek, ale plan zacny!
@GaiusBaltar: Tak to trochę wygląda. Ale kurde, znów zostanę bez telefonu - po raz kolejny przy telefonie LG, fatum jakie czy coś... W domu się jeszcze upewnię, że konsultant orange mnie nie okłamał i lecę do salonu porozmawiać o sytuacji, bo to trochę przeginka.

Ja bym dzwonił na bagiety ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zabiorą mi telefon i będą
@anonim1133 bez sensu że w ogóle brałeś rozpakowany telefon.
Nowy to nowy. Tym bardziej że niezgodność numerów seryjnych w telefonie i na umowie cię dyskwalifikuje z gwarancji, także zobacz na umowie który nr seryjny masz ;d
Teoretycznie mogą ci tez zwrotu nie przyjąć jak się numer seryjny nie zgadza no bo skąd mają wiedzieć że ty jakiegoś syfu nie odwalasz skoro przyjałeś takie coś.
@JaLurek: Spocę się jeszcze, to odpada.
@mjeziersky: Opakowanie zbiorcze było zamknięte. W nim było pudełeczko z telefonem - ono było otwarte, nie było tego widać.

Teoretycznie mogą ci tez zwrotu nie przyjąć jak się numer seryjny nie zgadza no bo skąd mają wiedzieć że ty jakiegoś syfu nie odwalasz skoro przyjałeś takie coś.


@mjeziersky: Trochę się tego boję, #!$%@?łbym się.
@anonim1133 kurde no słabo, możesz informować jak sprawa się zakończy, ale jakby ktoś do mnie przyszedł do salonu z tym to bym tego nie przyjął.
Bo kupowałeś online w sensie przez telefon, to jeszcze gorzej bo nie masz jak udowodnić.
Gościu po drugiej stronie powie że było zamknięte, nie udowodnisz.

Dlatego ja się wyleczyłem z takich rzeczy, zero abonentów, telefon tylko na raty 0% albo na gotówkę i operator na kartę.
@mjeziersky: Pani w salonie nie chciała mi sprzedać tego telefonu, powiedziała, że tylko przez internet można.
Tak więc zrobiłem. Podejrzewam, że mogłem odbiór na miejscu zrobić, ale to ciężko z czasem. Nie spodziewam się aby tak duże firmy w tak podły sposób oszukiwały ludzi.