Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili jakbyście kupili telefon od #orange i pudełko z telefonem było by otwarte, a telefon miałby inny IMEI niż ten który był przypisany do waszego zamówienia?
Zwrócić i być przez jakiś czas bez telefonu dopóki nie zwrócą pieniędzy i nie przyjdzie nowy telefon?
Zrobić burzę, że ich pracownik zapakował mi inny telefon bezczelnie upychając go do pudełka?
Cieszyć się telefonem i liczyć, że nie będzie potrzeby oddawać go na gwarancję, gdzie wyjdzie, że IMEI się nie zgadza i gwarancji nie uznają pewnie? ( no i jeszcze ryzykując, że może być trefny ).
anonim1133 - Co byście zrobili jakbyście kupili telefon od #orange i pudełko z telefo...

źródło: comment_g02qOlbWyRyXa4lhFrpBOZWXu2faCpYa.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@anonim1133: Był na wykopie opisany przypadek, gdzie drugiej osobie z takiej podmianki ukradli telefon i ta zgłosiła na policje IMEI z pudełka. A osobę która miała telefon z pierwszego pudełka zatrzymała policja.
  • Odpowiedz
@anonim1133: Mi miętusy z orendż przysłały telefon zapakowany w oryginalne pudełko z zaklejoną plombą a w środku telefon miał porysowane plecy ¯\_(ツ)_/¯ dobrze że zrobiłem fotki pudełka zanim otworzyłem bo by się pewnie tego przy zwrocie czepiali.
  • Odpowiedz