Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziutek33: Jazdy w OSK są po zdaniu egzaminu teoretycznego wewnętrznego. Potem po jazdach masz praktyczny wewnętrzny i jeśli zdasz to idziesz zapisać się do WORD-u już na państwowe egzaminy.
@adam40960: Rozumiem. Dzieki za odpowiedz. Jak widac, czasy sie zmieniaja....kiedys to i nie bylo nawet egzaminow wewnetrznych (no moze teoretyczne jak ktos chcial, z praktyki takie cos nie istnialo) Jednak to bylo 24 lata temu i "troche" sie zmienilo. No coz, namowie go, aby pobral PKK, sam sie nauczyl do testow [tutaj czynnik "fuksa" nie gra roli a wiedzy lub niewiedzy] zdal i wtedy stres mniejszy. Wtedy mozna zaczac cwiczyc jezdzenie.
@Ziutek33 ja tam żadnych wewnętrznych nie miałem, od razu jazdy. Na pierwszej jeździe tylko kilka podpisów strzeliłem, bo "za szybko wychodziem z wykładów teoretycznych", których oczywiście nie miałem i bardzo dobrze, bo i tak ogarniam teorię (za dzieciaka mamę uczyłem do teoretycznego XD)
@Ziutek33: @adam40960: przepisy jedno, szkoły robią co innego. Znam kilku instruktorów, jazdy zazwyczaj zaczynają się w trakcie szkolenia teoretycznego. Z każdym idzie się dogadać, osobiście wiem, ze są szkoły z którymi można na lajcie ominąć egzaminy wewnętrzne, zwłaszcza idą na rękę dla osób już pracujących, które mają problemy z czasem. Kwestia pewnie też trochę tego, jak kto ogarnia, bo jak ktoś kompletnie zielony i nie ma pojęcia o poruszania się