Wpis z mikrobloga

@wyjde_z_przegrywu: kiedyś juz pisałeś w jakiejś dyskusji, tak mi się zdaje ze z nią, ze jesteś chętny. Z resztą ona doskonale o tym wie, bo piszesz to co godzinę, wiec gdy piszesz wprost do niej to pajacujesz, pogódź się z tym, upadłeś i juz nie podniesiesz się z kolan, bo czasu się nie da cofnąć a ja, @kokisz i @Piesu_ wiemy, ze zagadałeś


@Piesu_: czemu nie jesteście razem?

@wyjde_z_przegrywu: ale tak, zagadala pierwsza, nie jesteście razem chociaż wie ze kogoś szukasz, wiec
a. Nie jest zainteresowana, a Ty jako jednostka wybitna powinieneś to wiedzieć, mając świadomość ze to nic nie da zagadujesz, wiec w mojej ocenie pajacujesz bardziej niż gdybys zagadał pierwszy
b. Jest zainteresowana, czyli Twoje żale, ze nikt się Tobą nie interesuje są nieuzasadnione - pajacujesz jeszcze bardziej

Upadłeś i tarcza
@czapkakoloruczerwonego: napisalem do niej pierwszy raz, ze jakby kogos szukala to jestem chetny. Tu nie ma czego sie doszukiwac. Kojarze ja z wypoku, Mirabelki do mnie pisaly pierwsze na priv a wiec jest to zgodne z zasadami. Oczywiscie druga zasada, ze nie robie niczego czego nie robia rozowe oznacza, ze moge robic to co robia rozowe ale w dokladnie takim samym miejscu. Wiec jesli rozowy do mnie napisze na priv na