Wpis z mikrobloga

mecze 35kg na wyciskaniu zolnierskim (OHP) i ledwie daje rady, zero postepu. cos zle robie czy tak kurde ma byc? juz prawie 3 miesiace macham regularnie 5x5 stronglifts. reszta jakos powoli, ale tez bez szalu. ostatnio zatrzymalem sie na wyciskaniu na lawce na 55kg, przysiady tez mecze juz od kilku dobrych sesji na 75kg (doszedlem do 80, ale byla porazka i zbilem na 70 i teraz raczej skupiam sie na technice ale tez jest ciezko). o co biega? najgorzej jednak z tym OHP
#silownia
  • 14
@Darknes17: czuje, ze te 35kg to za duzo i na nich stoje na razie. nie chce na sile brac za duzych ciezarow
@urak666: jem moze troche slabo...tzn. raczej jestem w kierunku deficytu kalorii niz nadwyzki (mam 2500kcal wg fitnesspal'a). spie wysmienicie, stresow zero.
@Nikic21: na razie martwy stoje na 90kg, chce doszlifowac technike. na siadach stoje na 75kg, tez chce doszlifowac technike, wioslowanie na razie na 65kg, tez chce
72kg 178cm. wazylem jakies 74kg kiedy zaczynalem.


@Ricky_Spanish: To co się dziwić że siła stoi w miejscu. Trzeba zwiększyć MASĘ.
OHP i bench press są bardzo podatne na każdą zmianę w wadze ciała. Jak waga zacznie rosnąć to zobaczysz że lifty także.
@IntruderXXL: kurde, a ja chcialem zrzucic tluszcz najpierw () troche nawet chyba zeszlo. jak ja mam kurla nabic az tyle wartosciowych kalorii? (°° no ale moze w istocie, to byloby to. ma sens.
@Ricky_Spanish albo cwiczysz jak plan nakazuje albo nie.
Czyli jestes na redukcji wkoncu? To logiczne ze wiecej nie dzwigniesz. Takie bajki to tylko warszawkie koksy ze na redukcji progres silowy ( ͡º ͜ʖ͡º)