Wpis z mikrobloga

Mirki przegrywy! Z okazji dnia Mężczyzny macie tutaj eksperyment z Tidnera (nie mój) pokazujący że kobiety mają dobre serduszko i wybaczą nawet gwałcicielowi-pedofilowi, a nawet go chcą nawrócić. Jak gwałciciel daje radę, to i wy jeżeli będziecie pewni siebie to dacie radę.

#tinder #pedofilia #lobuzkochamocniej #eksperyment
fefler - Mirki przegrywy! Z okazji dnia Mężczyzny macie tutaj eksperyment z Tidnera (...

źródło: comment_9MvceqePRwwqrqjrKWcaEw8j5oSSk5DC.jpg

Pobierz
  • 19
@fefler: to co wy nazywacie eksperymentem społecznym ja nazywam zemstą nieudaczników za to, że kobiety ich nie chcą. Bo po "eksperymencie" się poślinią do jakiegoś samca alfa, który nie istnieje, to takie śmieszne.

Bo jakoś nie słyszałam o eksperymencie mężczyzny, który może nie jest młodym bogiem, ale nie ma problemów w kontaktach z kobietami, tacy albo tego nie robią albo wiedzą, że to co robią to trollowanie, a nie badania naukowe.
@hat0r: Facet który robił eksperymenty najprawdopodobniej był beta - jak 99% z nas. To dla kobiet wystarczający powód żeby zmieszać faceta z błotem jak robi coś co kobietom nie jest na rękę. Gdy się nie może podważyć dowodów to się używa któregoś z tych zwrotów:
- Za młody jesteś. Nie wypowiadaj się.
- Jesteś prawiczkiem. Nie wypowiadaj się.
- Masz DanielaMagicala w obserwowanych. Nie wypowiadaj się.
- Nie zesraj się.
-