Wpis z mikrobloga

Adaś sie obsrał i juz przeprosił. Prywatna kolekcja, fiu fiu

W czwartek zamieściłem w mediach społecznościowych film z życzeniami z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Na filmie – oprócz mojej twarzy – widoczny był także jeden z artefaktów z mojej prywatnej kolekcji, instalacja autorstwa uznanego na całym świecie muzyka i artysty Thomasa Gabriela Fischera, która – jak widzę – wzbudziła spore kontrowersje”

Cóż, część osób śledzących moje profile zrozumiała intencje, którymi się kierowałem, część nie do końca. Dlatego pragnę zaznaczyć, że jedynym moim zamiarem było rozbawienie żeńskiej części mojej publiczności” –zaznaczył. Muzyk stwierdził, że trudno mu pojąć, że film mógł zostać odebrany inaczej, niż jako zwykły żart. „Jeżeli jednak ktoś poczuł się nim urażony, to zadziało się tak wbrew moim intencjom. Takie osoby (a w szczególności KOBIETY) przepraszam – nie miałem zamiaru sprawić im przykrości”

Uprzejmie proszę więc takie osoby o świadome korzystanie z treści, które zamieszczam – nikogo nie chcę zmuszać do oglądania rzeczy, które udostępniam, a tym bardziej do podzielania moich prywatnych poglądów”

#metal #polska
Pobierz L.....s - Adaś sie obsrał i juz przeprosił. Prywatna kolekcja, fiu fiu
 W czwartek za...
źródło: comment_eCNQOZgpJTg2DLvNJZUmXM1kvqO8xan3.jpg
  • 9
@Redesekrator: Może ktoś go uświadomił że teraz ja mu wjadą na chatę to znajdą foty z cudzymi dziećmi, kilka tabletek czegoś tam zakazanego i tyle. Nikt się nie zdziwi że u "pierwszego szatana RP " w domu takie rzeczy , a sędzia klepnie 8 lat i tyle zostanie z pewnego siebie Nergala...
@TurboDynamo: Czy on gra w angielskojęzycznym kraju że śpiewa po angielsku ? Czy w naszym kraju dyskusje odbywają się po angielsku ? Nie , śpiewa po angielsku bo oczekuje że odbiór tego będzie większy, ale już nie obraża żydów czy muzułmanów bo zwyczajnie się boi że zablokują jego koncerty i zbanują sklepy z jego płytami. Proste. taki był bohater a teraz cykor obleciał bo PIS z radością wsadziłby go na kilka
ale już nie obraża żydów czy muzułmanów bo zwyczajnie się boi że zablokują


@drMuras: nie obraza zydow i muzulmanow bo black metal wyrosl na chrzescijanskim europejskim gruncie i caly ten gatunek skupia sie na negacji chrzescijanstwa. Tak samo nergal nie wychowal sie w islamskim kraju tylko w katotalibanie wiec protestuje przeciwko temu co zna. Jak chcesz to zacznij pisac do zespolow z lat 80 czemu spiewali o negacji jezusa a nie
@Lord6Infamous: "nie zrozumieliście tego artystycznego przekazu". Jaki to jest bałwan, to nawet nie mam słów. Z kościołem nic wspólnego nie mam, a Adasia lubiłem oglądać, słuchać i czytać, ale niestety chyba nie ma obecnie lepszego przykładu pod hasłem "sprzedać się" niż robi to właśnie Adaś. Pewnie ukażą się zaraz wywiady, gdzie mówi o tym jak łatwo manipulować tłumem poprzez ten "przekaz artystyczny".
@TurboDynamo: Jakoś nie przypominam sobie żeby w latach 80 XX wieku muzułmańscy terroryści zabijali ludzi słuchających muzyki ja to było w Bataclan czy Manchester Arena. Raczej słuchacze tego pierwszego koncertu to nie byli uczestnicy szkółki niedzielnej z pobliskiego kościoła. Dlatego ta sprawa dotyka pośrednio Nergala, ale koleś ma kuleczki zamiast cojones wiec bezpiecznie szydzi tylko z tego za co mu nic nie grozi. Tym razem jednak się przeliczył czego wyrazem są