Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema mirki, mam problem
Otóż poznałem fajną dziewczynę, nie będę pisał o co chodzi ogólnie po prostu chyba chciałbym z nią być. Ona jeszcze nie wie, ale dlatego że nie chcę się przed nią zbłaźnić. Dlaczego? Przez nasze drzewo genealogiczne. Jest ona córką męża mojej cioci (wiem jak to brzmi xD, pod tekstem podany jest link do obrazka przedstawiającego tę sytuację). Czy jeśli spróbuję podjąć jakieś działania, kroki wobec niej, to zostanie to źle odebranie i zrobią sobie ze mnie pośmiewisko? Teoretycznie nie jesteśmy w ogóle spokrewnieni, ale jednak rodzina to rodzina ( ͡° ʖ̯ ͡°). A jak ona to zaakceptuje, to co myślicie o jej rodzicach? Chyba nie będą zadowoleni, co nie?
Czekam z niecierpliwością na wasze zdanie.


Zdjęcie udostępniane z Dysku Google

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania moj brat kiedyś w cos podobnego sie wpakował xD i nikt o tym nic nie wiedzial, ale ciotka na wszystkich swietych sie wygadała. Ale ogólnie wszyscy sobie z tego zartowali, bo to praktycznie zadna rodzina... A moj brat to w ogole nie wiedzial o tym ze gdzies tam nasze drzewo genealogiczne sie z tą laska spotyka, tylko ciotka to rozkmniniła i powiedziala
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jestem dzieckiem z podobnego związku. Matka mojego ojca i przyszywany dziadek mojej mamy byli rodzeństwem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mieli chyba żadnych problemów w związku z tym.
To nawet zabawna sytuacja, że nie ma w zasadzie osobnej rodzimy mojej mamy i osobnej rodziny mojego ojca, bo oboje są z jednej rodziny. :D