Wpis z mikrobloga

2 300 - 1 = 2 299

Tytuł: Dekalog Nawałki. Reprezentacja Polski bez tajemnic
Autor: Marcin Feddek
Gatunek:
★★★★★★★

Marcin Feddek od początku kadencji Adama Nawałki został obdarzony przez selekcjonera szczególnym zaufaniem. Jako jedyny dziennikarz miał możliwość śledzenia zamkniętych treningów kadry i podróżowania wraz z nią, a prywatne rozmowy z trenerem i zawodnikami dały mu dostęp do informacji zarezerwowanych wyłącznie dla członków sztabu.

Świetna podróż z kadrą od czasów przejęcia jej przez Adama Nawałkę i pokazanie jak rozpoczęła się nowa era prawdziwej, dobrze grającej, zgranej, niesamowitej reprezentacji, na którą czekało kolejne pokolenie polskich kibiców piłkarskich. Pozycja obowiązkowa dla fanów piłkarskich zaintersowanych niuansami budowy zespołu AN "z drugiej strony", poza fleszami, z dala od światła kamer boiskowych i wywiadów oraz konferencji prasowych. Choć mam wrażenie, że gdzieś w połowie książki autor przeszedł z trybu opisywania decyzji Nawałki i niuansów związanych z kadrą, na tryb...swoich własnych wspomnień. Od tego momentu, jak dla mnie, zaczęło się robić nudno. Wolałem więcej dowiedzieć się o smaczkach wewnątrz kadrowych niż o tym jak to nie potrafił nagrać kilku słów w szatni przed meczem.

Tak czy siak, daje mocne 7. Super było się cofnąć do tak ważnych momentów w życiu każdego kibica ;)

#bookmeter
Pobierz
źródło: comment_1fUHiRJMV4yUCb7GyX0l7yFo2NFxzMkx.jpg
  • 1
Znalazłem jeszcze taki opis książki:
Posłuchaj mowy motywacyjnej Lewandowskiego przed meczem z Niemcami. Stań w tunelu obok Piszczka tuż przed wyjściem na stadion we Frankfurcie. Weź udział w zamkniętej imprezie tuż po wywalczeniu awansu na Euro 2016. Poczuj przeszywającą ciszę w autokarze po porażce z Portugalią…

Nie wierzcie mu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gość w ogóle nie wchodzi w szczegóły, bo pewnie boi się stracić zaufanie sztabu i