•  

  2 300 - 1 = 2 299

  Tytuł: Dekalog Nawałki. Reprezentacja Polski bez tajemnic
  Autor: Marcin Feddek
  Gatunek:
  ★★★★★★★☆☆☆

  Marcin Feddek od początku kadencji Adama Nawałki został obdarzony przez selekcjonera szczególnym zaufaniem. Jako jedyny dziennikarz miał możliwość śledzenia zamkniętych treningów kadry i podróżowania wraz z nią, a prywatne rozmowy z trenerem i zawodnikami dały mu dostęp do informacji zarezerwowanych wyłącznie dla członków sztabu.

  Świetna podróż z kadrą od czasów przejęcia jej przez Adama Nawałkę i pokazanie jak rozpoczęła się nowa era prawdziwej, dobrze grającej, zgranej, niesamowitej reprezentacji, na którą czekało kolejne pokolenie polskich kibiców piłkarskich. Pozycja obowiązkowa dla fanów piłkarskich zaintersowanych niuansami budowy zespołu AN "z drugiej strony", poza fleszami, z dala od światła kamer boiskowych i wywiadów oraz konferencji prasowych. Choć mam wrażenie, że gdzieś w połowie książki autor przeszedł z trybu opisywania decyzji Nawałki i niuansów związanych z kadrą, na tryb...swoich własnych wspomnień. Od tego momentu, jak dla mnie, zaczęło się robić nudno. Wolałem więcej dowiedzieć się o smaczkach wewnątrz kadrowych niż o tym jak to nie potrafił nagrać kilku słów w szatni przed meczem.

  Tak czy siak, daje mocne 7. Super było się cofnąć do tak ważnych momentów w życiu każdego kibica ;)

  #bookmeter

  •  

   Znalazłem jeszcze taki opis książki:
   Posłuchaj mowy motywacyjnej Lewandowskiego przed meczem z Niemcami. Stań w tunelu obok Piszczka tuż przed wyjściem na stadion we Frankfurcie. Weź udział w zamkniętej imprezie tuż po wywalczeniu awansu na Euro 2016. Poczuj przeszywającą ciszę w autokarze po porażce z Portugalią…

   Nie wierzcie mu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Gość w ogóle nie wchodzi w szczegóły, bo pewnie boi się stracić zaufanie sztabu i piłkarzy. Np. o imprezie napisał (w dużym skrócie), że się odbyła i wszyscy byli profesjonalistami, dlatego nic się na niej nie wydarzyło złego...

   Taki rzeczy jest o wiele więcej. :(

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kto pomaga dzieciom w projektach domowych plusuje, dzieci przewijają dalej.

  Klasa pierwsza, wiek 5 lat. Projekt: miasto 3d. Projekt wykonała córka, realizacja głównie ona, ja pomagam gdzie trzeba ciąć, kleić mocno, trzymać kąty. Materiały: od tygodnia zbieraliśmy recyklingi. Za podstawę robi karton z przesyłki mąki.
  Tylko te małe drzewka robiłem sam, bo wszystko klejone.

  #dzieci #szkola #ojcostwo #rodzicielstwo #londyn #uk #pdk
  pokaż całość

  odpowiedzi (46)

 • odpowiedzi (38)

 • avatar

  Nie chce mi się wszystkich wołać. #xddddspotting #samochody #polskiedrogi
  Gość dostał mandat. Z żoną wszystko ok, chcieli by została na 1 dzień obserwacji ale wyszła, mazdę oddałem do ASO Mazdy.
  Zastępcze auto - Yaris, już tęsknię za Mazdą, nie ma w ogóle to gówno porównania do mojego auta :(
  Niestety na pierwszy rzut oka bez szkody całkowitej (wg papierów auto warte 52k a wstępnie na szybko wyliczył 30k) a szkoda bo by się przydało większe auto by wszedł wózek XD Nawet jakbym teraz chciał sprzedać to już nikt nie weźmie po biciu.
  Podobno około miesiąca może im to zająć, 14 dni na uzgodnienie z PZU, 10 dni naprawy.
  Dźwięk wyłączyłem bo leciało radio VOX FM #pdk
  Ile ludzi w ogóle miało bekę z rejestracji XD zdjęć to zrobili kilkanaście, machali mi XD połowa to pewnie z wykopu XD
  W ogóle jestem załamany jakością nagrywania tej kamerki XD byłem pewny że to jedna z lepszych za tą kasę a tu takie coś.
  pokaż całość

  odpowiedzi (242)