Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Murki help!
Znajoma para przeprowadziła się na Bali na kilka miesięcy i zapraszają nas do siebie. Mnie i różowego. Zaproszenie padło 6 miesięcy temu. Różowy od razu stwierdził, że nie uzbiera tyle kasy i jej szkoda. Gównopraca here, 2-2,5k na ręke. U mnie lepiej bo tak 2-3x to co ona. Od prawie 2 lat regularnie jej mówiłem jak mogłaby poprawić swoje kwalifikacje, rozbudować znajomości i znaleźć pracę. Nawet CV nie poprawiła od tego czasu XD spoko, jej sprawa. Ja od początku zaznaczałem ze nie bede dokladac do jej wydatkow. Na dom, dzieci spoko, ale na jej rzeczy moge dolozyc cos, mala częsc albo calosc gdyby nie mogla pracowac (bo np. ciaza albo choroba). No i teraz dochodzimy do wniosku ze tak naprawde to nigdy nie pojedziemy razem na to Bali bo ja musialbym 90% zasponsorowac. No i prosty pomysl mi przyszedl - polece sam xD nawet chcialem z nia porozmawiac niedawno ale coz za zbieg okolicznosci. Siedzimy u jej brata i temat zszedl na jakiegos ich przyjaciela ktory zrobil dokladnie to samo co ja planowalem!!! Polecial sam do rodziny do Kanady bo rozowa nie miala kasy. Wszyscy w gronie stwierdzili ze powinni razem albo wcale xD zirytowalo mnie to, wiec wypalilem ze zwiazek to ma chyba rozwijac oby dwie osoby a nie robic kule u nogi czy jak kto woli kotwice. Pekajacy odbyt bratowej byloby slychac w pobliskiej wsi pewnie gdyby nie zamilowanie brata rozowej do regularnego odwiedzania groty czokapik xD przyznal sie kiedys przy wodzie. No dobra ale co ja powinienem uczynic? Murki doradzcie... po tej rozmowie jestem 100% pewny ze rozowy i cala jej rodzina mnie przeklnie jak pojade sam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado

rozowego nie stac na wspolny wyjazd. Co robisz?

  • Jade sam 20.7% (65)
  • Nie jade wcale 11.5% (36)
  • Pozyczam rozowemu kase 49.0% (154)
  • Kaze rozowemu pozyczyc kase od rodziny 5.4% (17)
  • Zmieniam rozowego 13.4% (42)

Oddanych głosów: 314

  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: czemu nie ma odpowiedzi,,jesteś #!$%@??

Ja od początku zaznaczałem ze nie bede dokladac do jej wydatkow. Na dom, dzieci spoko, ale na jej rzeczy moge dolozyc cos, mala częsc albo calosc gdyby nie mogla pracowac (bo np. ciaza albo choroba). No i teraz dochodzimy do wniosku ze tak naprawde to nigdy nie pojedziemy razem na to Bali bo ja musialbym 90% zasponsorowac. No i prosty pomysl mi przyszedl - polece
OP: @cytmirka: lot ok 2500, tam nocleg za grosze, bo u znajomych. Na 3 tyg byśmy lecieli, znajomy niebieski policzył że na glowe z 1-2k dobrze mieć jak chcesz dobrze spedzić czas ale bez fajerwerków codziennie. Także 2 osoby to 9000

@powaznyczlowiek: ty nie umiesz liczyć. Zarabiam od 4 do 7.5 zależnie od prowizji. Średnio miesiecznie 5,5. Fajnie ze wziales sobie ekstremum i robisz teraz ze mnie debila.

Uzupelnie
@AnonimoweMirkoWyznania: a ty wziąłeś minimum i twierdzisz że nie umiem liczyć xD nawet uśredniając tą kwotę mamy 5.5 miesięcznie - utrzymanie mieszkania z rachunkami to koszt 2.5k - zostaje wystarczająco dużo żeby nie robić problemu naprawdę XD

A swoją drogą - ciekawe - piszesz

Na co dzień oplacam sam cale mieszkanie, wiekszosc zarcia, paliwo, chemie do mieszkania itp. Nie liczymy sie za to


Czyli praktycznie utrzymujesz ja na codzien i nie