Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #black #dove
  Ten sam szablon ze stocka ? :D

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  Cały dzień z głowy bo współlokator się powiesił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #wroclaw

  odpowiedzi (109)

 • avatar

  No dobra to tl;dr: Kupiłem opla (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■), mirki fajnie pomogły.

  Chciałem kupić dużą beczkę do wożenia rodziny, tylko że nie wiedziałem jakie modele są fajne. Wpadłem więc na super pomysł: może zapytam na mirko? Opisałem czego chce od auta, jaki mam budżet (20k, według mnie to nie za dużo jak na to co chciałem) no i się spytałem na tagu #motoryzacja. A tu BAM, zleciało się paru mirków, zaczęli nawalać modelami, jakie silniki w tych modelach. Dwóch mirków poleciło Opla Zafirę, a że mój kolega sprzedawał to sobie kupiłem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■).

  Ale wiecie co jest najfajniejsze w tej historii dla mnie? Że mirki co pomogły zrobiły to bardzo merytotycznie. Nikt mnie nie zwyzywał, że jestem dzban. Nie było tekstów w stylu "lol za 20k to se rower kupisz XDDD, musisz dorzucic z 20k jeszcze", "myślisz o dołożeniu forsy i kupnie Dacii? LOLXDDD". Fajna była też precyzja: jaki model, jaki silnik. A nie "a weż popatrz na fiaty, fajne som".

  Pozwolę sobie zawołać wszystkich pomagających, żeby wiedzieli, że naprawdę pomogli i ta historia zakończyła się happy endem. Podziękowania dla:
  @Sepang, @Nebuchadnezzar, @Mawid_Dotyka, @leftfinger, @aksal89, @spoogie, @chavez1, @jempierozki
  #coolstory #takbylo #wykop
  pokaż całość

  odpowiedzi (44)