Wpis z mikrobloga

@hajs86: Co do OP5T - prawdopodobnie najszybszy telefon z androidem (choć z ipX wygrywa multitaskingiem) 2017 roku. Aktualnie dostał oficjalną betę androida 8.1. Poza koniecznością odesłania na parę dni do serwisu, aby wgrali drm widevine l1 (do np. netflix'a HD) wad nie widzę. Dash charge ładuje 0-100% w nieco ponad 1h i trzyma na tym 6-10h sot (w zależności od użytkowania).
Poza koniecznością odesłania na parę dni do serwisu, aby wgrali drm widevine l1 (do np. netflix'a HD)


@szymko1995: szkoda tylko że to nic nie daje, bo netflix musi wrzucić urządzenie na whitelistę a podobno nie mają zamiaru tego robić
@rdy na forum.android.com.pl wrzuciłem sposób na spatchowanie APK pod Linuxem, żeby telefon z spoza listy i z l1 działał (podobno- nie wysyłałem na serwis jeszcze) na netflixie w HD.
Nie zaciął mi się jeszcze od 22 stycznia, wersja 6/64. Nie przegrzewa, działa normalnie, nie łapie zamułek.


@coll3l: Skąd miałeś wersję 6/64 w styczniu?

@hajs86: Mam, nie przegrzewa się, GPS działa poprawnie, przy moim dosyć wymagającym (launchery itp) użytkowaniu raczej większe zacięcia się nie zdarzają, nic poza to co się zdarza w każdym smartfonie.
Pisałem już o nim parę razy, m.in. tu: https://www.wykop.pl/wpis/29420163/mirki-oneplus-5t-lg-v30-czy-s8-s8-raczej-bede-szuk/

Jeżeli nie bierzesz pod uwagę ceny to
@hajs86 Też wybierałem między V30 a 5T ale mając na uwadze że mój Nexus 5X miał trzykrotnie wymienianą płytę główną to odradzam zakup telefonów od LG. Ta firma jest niepoważna i lepiej kupić sobie Samsunga który szanuje klientów bo LG powinno załatwić sprawę bootloopów jak Samsung z baterią Note 7. Ostatecznie kupiłem 5T ze zniżką studencką i póki co jest ok.