Wpis z mikrobloga

#feels #tfwnogf #zwiazki #rozowepaski #medycyna #choroby #przegryw

Wiecie co jest najgorsze w nie mieniu loszki? To, że jak jesteś chory to nawet nikt ci tej potocznej szklanki wody nie poda. 39 stopni? #!$%@? idź do sklepu, bo się skończyło picie. Jedzenie? Albo stój przy garach, albo picke jedz podczas grypy. Wczoraj #!$%@? KFC przy takim bólu gardła, że myślałem, że zejdę. Uczucie 2/10. Jakbym wziął i umar to chyba za tydzień ktoś znajdzie moje ścierwo.

Nawet myślałem, czy nie kupić usług jakieś opiekunki, albo pielęgniarki, bo mnie stać, ale nawet nie mam siły tego załatwić.

;_;

mistrztekkena - #feels #tfwnogf #zwiazki #rozowepaski #medycyna #choroby #przegryw

W...

źródło: comment_9DxZoCkySxosPozzkHy7hH7XgKIng8pz.jpg

Pobierz
  • 18
@mistrz_tekkena: zależy na jaką dziewczynę trafisz, ja kiedyś miałem okropne bóle brzucha powodujące brak całkowity sił żeby się ruszyć, zadzwoniłem czy by nie przyjechała i zabrała mnie do szpitala to mi powiedziała żebym do sasiada poszedł po tabletki przeciwbólowe. Sąsiad mieszkał w domu kilkadziesiąt metrów dalej a ja nie miałem siły nawet się czołgać xD
@mistrz_tekkena: #!$%@?, ja to jestem przykładem antytezy męskiego zachowania w trakcie choroby. Trochę ziarna prawdy jest w tym, że gdy mężczyzna się przeziębi to już spisuje testament xD ja mam tak, że lecę do kuchni, szukam jakiś leków, aspiryna czy inne specyfiki, łykam, popijam herbą z cytryną i jazda. Nawet jeszcze myślę, czy w stanie przeziębienia nie lecieć na basen, bo po co marnować czas?