Wpis z mikrobloga

Poltoken:
- Stanble coin oparty na dolarze, który poza tym że może być uznany za najważniejsza walutę na świecie to reszta jest nieprawda. Wystarczy popatrzeć na wykres pokazujący siłę nabywcza dolara w latach 1913-2013. Stabilny to on był ale 100 lat temu.
- kolejne ico na platformie waves, jak już bierzecie się za projekt to wypadałoby by zainwestować w coś więcej niż marketing na Mirko

Ale Mirku plusujcie ten post to macie szansę wygrać 1000 + 20% bonus tego cudownego ico. Mamy ładna polską flagę i coś tam coś tam blockchain, szybkie płatności, stable coin i wolność.

Nie wiem jakie maja intencje twórcy, ale tak to wygląda na pierwszy rzut oka. #kryptowaluty #bitcoin
Pobierz zwier - Poltoken:
- Stanble coin oparty na dolarze, który poza tym że może być uznany...
źródło: comment_4ZuDhkd8MvxSpAAFwJQ0YRWg97IrX5QV.jpg
  • 9
Poltoken


@zwier: Myślę, że bardzo delikatnie ująłeś opinię na temat tego coina.
Po przejrzeniu wszystkich materiałów jakie udostępniają, mam nadzieję że nikt nie wyłoży ani grosza w ten niebyt.
@zwier: wspieraj i dolaczaj do spolecznosci i teamu - zapraszamy, POL nie jest oparty na USD, ma tylko w USD podana cene - dzieki temu jest latwy do wyceny na calym swiecie i stabilniejszy niz oparte glownie na BTC krypto ktore leca razem ze starym BTC. https://POL.WORLD ( ͡° ͜ʖ ͡°)