Wpis z mikrobloga

Załóż kanał na YT, staraj się o wybicie, wybij się, z tygodnia na tydzień dostajesz coraz więcej dzwoneczków, w końcu masz wymarzone 100k, kasa się sypie, fejm jest, dzwonki dalej lecą, nagle stwierdzasz, że Ci za mało, styki w mózgu doznają przegrzania, zaczynasz być wulgarny, zaczynasz rzucać seksistowskimi tekstami nie koniecznie do pełnoletnich osób, nie kryjesz się z tym i oficjalnie szerzysz mowę nienawiści, posuwasz się dalej, rozbierasz dzieci na żywo przy widowni składającej się głównie z DZIECI, nie widzisz w tym nic złego i lecisz dalej z tematem, rajdzik o #!$%@?, rajdzik o lodziku, rajdzik o spuszczaniu, nagle dochodzi to do ludzi, co się dzieje i zaczynają z Tobą walczyć i Ci dawać do zrozumienia, że źle postępujesz. Ty dalej nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu i idziesz na wojnę z wieloma osobami dzięki czemu sam przybijasz sobie gwoździa do trumny.
A na koniec najlepsze, teraz po tym wszystkim się popłacz, zrób z siebie ofiarę i powiedz jaki ty smutny i zraniony jesteś, bo przecież nic złego nie zrobiłeś i każdy popełnia błędy w życiu ..... BŁĘDY ? KAŻDY ? CZY KAŻDY MA ZAPĘDY PEDOFILSKIE, CZY KAŻDY MA TYLE BRUDÓW ZA USZAMI ZWIĄZANYMI Z NIELETNIM DZIEWCZYNKAMI ?
GRZEGORZ, TY JESTEŚ CHORY, A CO ZA TYM IDZIE . . . BARDZO NIEBEZPIECZNY DLA OTOCZENIA. Z RESZTĄ DLA SAMEGO SIEBIE RÓWNIEŻ, PISZ DALEJ, ŻE SOBIE KRZYWDĘ ZROBISZ, A SZYBCIUTKO CIĘ GDZIEŚ POŁOŻĄ.....

Samozaoranie lvl HARD ¯\_(ツ)_/¯
#gural #patostreamy
  • 8
@StaraSzafa2: Problem w tym, że zupełnie błędnie przedstawiłeś sytuację. On jest taki od 1. dnia, dlatego dla mnie tym dziwniejsze jest to, że dopiero teraz taka burza. Ja to, że on jest nienormalnym człowiekiem widziałem od pierwszego dnia, kiedy go zobaczyłem. To nie jest tak, że on do 100 tys. subskrypcji był normalnym, zdrowym człowiekiem i nagle mu odwaliło. Przecież część najostrzejszych shotów pochodzi ze starych czasów.