Wpis z mikrobloga

#gural
Plastus sobie ostro #!$%@? XD
Pewnie gdyby nie to że ja i kilka innych wykopkow rozsylalismy jego adres na wichrowym to pewnie by nadal całoroczny stream był, a tak to zaczęło się zamawianie dziwek, pizz itp i się osral i #!$%@?
Swoją drogą ciekawe jak sprawa się zakończy, jestem za tym żeby #!$%@? mu tak żeby się osral, ale teksty typu żeby zdech, albo wieszanie kartek na osiedlach to już gruba przesada xd
Chętnie bym go obejrzał za parę miesięcy i chciał zobaczyć czy się rzeczywiscie zmienił
A wczorajszy stream to XDDD parodia w #!$%@?, odbijanie piłeczki do boxdela i rafonixa, ale już przyznać się i przeprosić to ni #!$%@? xd
  • 8
@korni007: obecne dzieci są zbyt głupie. Za pół roku dalej go bedą utrzymywać. Nie może być tak żeby ktoś wyzywaniem innym, życzeniem śmierci i zapędami pedofilskimi zapewnił sobie dostatnie życie. Kasacja kanału na yt jest niezbędna.
@Minuta123 nie daje się manipulować, sam sobie zgotowal ten los, ale jakby mnie tak gnoili w całym necie, do tego kartki na ulicach, to bym chyba już wisiał na żyrandolu xd wg mnie to powinno być rozwiązane na linii wykop-Gural ew YT - Gural, i nie #!$%@? w to osób trzecich