Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po jakim czasie powiedzieliście drugiej połowce "kocham cie"? Spotykam się z wspaniałym facetem ale znamy się +- 2 miesiące. Dla mnie to za szybko na takie wyznania ale on już mi to powiedział... Nie wiem jak zareagować. Nie chcę, żeby myślał, że nic do niego nie czuję ale jednocześnie nie powiem mu, że go kocham skoro uważam, że to za wcześnie. Mieliście taką sytuację? #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mojemu niebieskiemu powiedziałam wcześniej niż on mnie, bo... *werble* wiedziałam wcześniej niż on. I to też usłyszał, że nie oczekuję odpowiedzi dla zasady, nie mam zamiaru robić presji, a po prostu chciałam, żeby wiedział, że ja już wiem, że to to i generalnie "take your time". Odetchnął i sama usłyszałam chyba kilka tygodni później, ale wiedziałam, że było szczere, niewymuszone i wtedy, kiedy sam chciał. Tak trzeba żyć (
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedziałam mu jakoś po.. 3 miesiącach, ale mnie nie słyszał, bo zasnął na telefonie :3
potem usłyszałam to za miesiąc od niego, już na żywo ʕʔ
bo sama bałam się to powiedzieć pierwsza po poprzedniej... takiej sytuacji
@DizzyEgg: nie miłości, a zakochania ;) to nie to samo. Miłość to przywiązanie tez wlasnie, to wybor i uczucie jednoczesnie.

Czasem się uda, że to zakochanie mocne przeradza się w faktyczna miłość - ludzie często wtedy mówią o miłości od pierwszego wejrzenia - a czasem jednak po opadnieciu poczatkowychemocji, gdy motyle gina w kwasie zoladkowym (brzuch jest dla nich średnim środowiskiem do życia jednak) okazuje się, ze codzienność to zauroczenie weryfikuje
HałaśliwaHostessa: Moze zabrzmi to dziwnie, ale hm.. po 4 latach chyba.
Generalnie dosc oboje skryci jestesmy i wczesniej mowilismy "lubie cie", "bardzo cie lubie", a "kocham" dla nas obojga znaczylo bardzo duzo.
Gdy te slowa padly jakos przelamaly lody i od tego czasu mowimy sobie to codziennie, a jestesmy razem z 10lat :)

Natomiast milosc to nie zakochanie, Twoj partner to myli.
Milosc wymaga czasu i poznania drugiej osoby, to powazna