Wpis z mikrobloga

@Bartdz: Tak/nie
Praca to nie problem bo bierzesz urlop bezpłatny, a później zwrot kosztów z woja, w domu...no cóż to tylko 5 dni więc nie tak źle. Zawsze można się odwołać, ale ja wiem czy jest sens, teraz się wymigam, a za rok znów mogą przysłać wezwanie to już lepiej chyba #!$%@?ć swoje i mieć z głowy (do następnego razu ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@beer_man: ciekawe czy biora tych co prowadza firme bo dla mnie takie 5 dni to zamkniecie biznesu. Nastawie se przypomnienie zeby w maju Cie wypytac jak bylo rzecz jasna jesli przezyjesz i moge oczywiscie
@Bartdz: Jasne, nie ma problemu :) Myślę że jak masz firmę to jest to bardzo sensowne uzasadnienie aby jednak Cie nie brali - tak na logikę rzecz jasna, ale decyzja komendanta. Jak coś to szkolenie 14.05-18.05
@beer_man: generalnie jest mocne nastawienie na trzeźwość zawodowych i służby przygotowawczej i nie ma już przyzwolenia wśród dowódców (a jeśli nawet gdzieś jeszcze jest to chyba coraz rzadsze). Żety są pod tym względem również nieubłagane. Rezerwę raz widziałem na ćwiczeniach i nie było widać żeby pili. Jeśli pili to wieczorami, po cichu i grzecznie.
@MarMac: To może nawet i lepiej. Jesteś zawodowym? Zastanawiam się co w ogóle tam będzie się robić, jakieś strzelanie wchodzi w grę czy jak? Bo tak to większość czasu się #!$%@?łem niż coś robiłem, no ale bywały wyjątki.
@makmakp: Już ja to widzę...po wieku jednego gościa co był ze mną na wku to wyglądał bardziej na motorniczego z wieloletnią praktyką, ja w sumie też robota przy kompie to będzie żwawo :)
@MarMac: To wiem, chodzi mi tylko o kontakt zewnętrzny. Wiesz wtedy też mówili że zaraz oddadzą:) Dlatego właśnie nie wiem czy brać normalnie smartphona czy jakiegoś złoma i schować, tylko jak mirkować? ( ͡° ʖ̯ ͡°)