Wpis z mikrobloga

ALTERNATYWNA NAZWA DLA ZBIORCZEGO TAGU

Hej, niestety moderacja znów coś głupiego wymyśliła i trzeba działać.
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi: wpis z dzisiaj
W skrócie, moderacja chce, aby wymuszać dodanie tagu #anime (który obecnie służy do dyskusji na temat animacji z japoni) wszystko co jest w jakikolwiek sposób związane z anime, mangą i "specyficzną kulturą japońską". Pomysł ten patrząc na wyniki ankiety na pewno zostanie wprowadzony w życie.
Jednakże moderacja dała nam możliwość "dogadania się" jaki tag zamiast #anime będzie naszym kącikiem #!$%@?. Chyba nikomu nie muszę tłumaczyć, dlaczego przyjęcie tagu #anime jest złym pomysłem. Wpis użytkownika @Aiji .
Tak więc, niech każdy, kto udziela się, lub tak jak ja lurkuje na tagach #anime #randomanimeshit #mangowpis i innych, wypowie się na ten temat i poprze jedną z propozycji alternatywnej nazwy zbiorowego tagu.
Nie będę dodawał ankiety, aby każdy mógł zgłosić swoją propozycję, ewentualnie po ich zebraniu taką się utworzy.

Wołam ludzi, którzy wyrazili zaniepokojenie sprawą (sorry, jeżeli pomyliłem) @Kliko @kbryla @bociek6 @LlamaRzr @maciek03 @chuda_twarz @mgnfic @mikann @BlackReven @Piesa @miszczunio14 @LodowaWrozka (więcej nie będę szukał)
I oczywiście @wykop i @Moderacja

menmikimen - ALTERNATYWNA NAZWA DLA ZBIORCZEGO TAGU

Hej, niestety moderacja znów c...

źródło: comment_76bimHIyw3KR0T9Y2Cq9YVlPPEBulveC.jpg

Pobierz
  • 64
@Aiji: Nikomu #!$%@? strony się nie opłaca. Chcę aby został wypracowany kompromis, który zadowoli obie strony, my będziemy mieli 3 tagi w niezmienionej formie a nomiki jeden do czarnolisto