Wpis z mikrobloga

Ostatnio lubię chodzić bez stanika.
Noszenie stanika wygodne nigdy dla mnie nie było, ostatnio czytałam jakies wyniki badań, że jak się nie nosi stanika właśnie to skóra lepiej sama trzyma cycki i nie wiotczeje tak szybko. No to sru, stanik do szafy. Ale idą ciepłe dni no i cóż... sama nie wiem, trochę się wstydzę - bo jednak od razu widać, że stanika nie mam (70D here - czyli takie mocno średnie cycki) no a przede wszystkim przez ubranie widać sterczące sutki ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i tak sama nie wiem, czy chodzenie bez stanika jest spoko? Wiecie, utarte jest że się chodzi w staniku... wszystkie baby chodzą w stanikach, najczęściej takich które są takie sztywne, okrągłe, przez ubranie nic nie widać itp.

#cycki #kontenerynamleko #cycushki #rozowepaski

czy nienoszenie staników jest spoko?

  • tak, spoko 82.9% (1290)
  • nie, fuj 17.1% (266)

Oddanych głosów: 1556

  • 63
@Inguz: pracuję w towarzystwie praktycznie samych facetów, spędzam z nimi większość czasu i opinia facetów mnie interesuje. Nie obchodzi mnie co kobiety o tym myślą. Chcę znać zdanie facetów - i nie, odpowiedź nie jest dla mnie wcale oczywista.
@eLL_Koza: dlaczego nie polecasz?
Nie, ten post to nie jest próba zareklamowania cycków - jest jak najbardziej na serio, bo tak jak napisałam wyżej - spędzam większość czasu otoczona facetami w pracy więc trochę się wstydzę i nie wiem o końca jak to jest odbierane.
@hissdz: Facetom to nie bedzie przeszkadzac to Ci moge zagwarantowac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wspomnialam juz wczesniej o grawitacji. Niestety cycki po jakims czasie zwyczajnie - obwisają i robia sie na nich rozstepy () Wszytsko powyzej C jest zobligowane do cyckonosza i to mowie serio. Nie wiem ile masz lat ale brak stanika zaczniesz zauwazac kolo 30. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ
@mokry_sen_polonisty: przez ostatnie dwa lata własnie w takich chodziłam, bo tych typowych staników z fiszbinami, drutami itp to nie mogę znieść. ale jest mi wygodniej w ogóle bez stanika, nawet bez takiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@eLL_Koza to mam jeszcze kilka lat na zauważenie braku stanika. Ale tak jak napisałam w poście, z badań wynikało, że noszenie stanika wpływa na cycki nawet gorzej - bo szybciej wiotczeją