Wpis z mikrobloga

@Austriacki_artysta_i_ekolog: Szybciej zgłaszaj buhahha. Co do komunistycznej partii to cześć z nich do niej należy, nazywa się RAZEM.
Z wami się nawet nie da dyskutować bo zgłaszacie wszystko do tych stronniczych moderatorów.
Jednak z moderacja macie coś wspólnego, jedni pozbywają się własnej godności pokazując cycki a drudzy po przez trollowanie za pieniądze.
@wanghoi: Nie boje się bo wiem że mam rację walcząc z grupą opłacanych trolli. A to że wykop stanął po stronie neuropki to tylko świadczy że sami mają z tego korzyści. Widać to dokładnie po działaniach moderacji.
Ciekawe czy doczekamy czasów kiedy typowo propagandowe konta jak twoje będą banowane.
@wanghoi: staję się to coraz śmieszniejsze gdy płatne trolle atakują mnie tylko dlatego że walczę z neuropą.
Pokazuję to że nie macie zupełnie żadnych argumentów na obronę waszej działalności. Pozostał wam jedynie krzyk ON JEST PISIOREM i wiara że to wystarczy.
To samo tyczy się nazywaniem innych lewakami gdy sam jesteś antypolskim lewakiem z krwi i kości.