Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada LG z 40% głosów. Zaczynamy finał! Głosujecie oczywiście na gorszą markę z finałowej dwójki ;)
Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada LG z 40% głosów. Zaczynamy finał! Głosujecie ocz...

źródło: comment_oSbrUmncpeWWMk6EIlLHmUlzQ6LvILYX.jpg

Pobierz

Wybierz gorszą markę

  • HTC 56.2% (2306)
  • Huawei 43.8% (1794)

Oddanych głosów: 4100

  • 90
@kilmnieplis ja huaweia stawialbym przed LG ponieważ nie robiło takich głupich posunięć jak dawanie słabszego procesora do flagowcow i przed samsungiem i applem głównie dzięki mniejszej cenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oba-manigger: dobra, to jest przesada. Miałem dwa #!$%@? i oba umarły miesiąc po skończeniu gwarancji. Mam Chińczyka, który naprawia różne graty i on twierdzi, że to celowe i co czwarty telefon umiera po roku czy dwóch.
@kilmnieplis: A to nawet nie wiedziałem. LG też nieźle wtopiło z uszkodzonymi pamięciami w telefonach i bootloopem. Mi padła v10tka i oczywiście nie naprawią, bo ekran pobity. A wymiana ekranu 800zł i dopiero wtedy mogą mimza darmo naprawić pamięć, lel. Na szczęście udało mi się uruchmić telefon jakimś ziemniaczanym sposobem na tye, żeby zgrać dane