Wpis z mikrobloga

@szaldr: Warmia! () jestem ortodoksem w tym temacie :P to nie ma na co czekac, dzisiaj piątek , wsiadaj w auto i wpadaj nad jeziora :) No chyba ze masz dalej niz np 500km to moze nie byc takie proste:) gdzie na Mazurach bywasz?:)
@porfaworek: Niestety portfel studenta nie jest elastyczny. Aktualnie zbieram hajsik na weekend majowy (jakieś góry + pewnie z 3 dni na mazurach) także staram się nie wydawać za dużo. A na mazurach zazwyczaj bierzemy łódkę z ruciane-nida i pływamy do rynu i z powrotem . Bełdany i Tałty mają świetna linie brzegową żeby sobie stawać na dziko i chilować.
@szaldr: no tak za studenckich czasow tez malo moglam( ͡° ͜ʖ ͡°) ale super ze spedzasz aktywnie czas mimo ograniczonych finansow :) my jeszcze nie mamy pomysłu na majówkę, a chcemy ją własnie w PL spędzić tutaj prosilismy o propozycje, ale narazie nie ma ich za wiele ( ͡° ʖ̯ ͡°) może jest jeszcze za wczesnie na konkrety ¯\_(ツ)_/¯ w tym roku mozna
@porfaworek jeszcze nie mam żadnego planu
+właściwie po za jakimiś szkolnymi wycieczkami dawno temu nigdy praktycznie nie chodziłem po górach. Także plan jest taki żeby zabrać do ekipy kogoś kto ma doświadczenie ( ͡º ͜ʖ͡º)