Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #animeart [ artysta #yu ]
O jak miło widzę usunięte posty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ZABANOWAŁEM UŻYTKOWNIKA @BAKAYAROU, JAK MOGŁEŚ K...O NIE DODAĆ TAGU ANIME

@BlackReven: Widziałem jak dawał do niektórych. Najwyraźniej mu to nie pomogło bo ktoś zgłosił mu rowerek i z niego spadł. Akurat gdy wpisy na około nie miały.
Taki los spotyka niewygodnych użytkowników. Tylko oczywiście jest jeszcze ameba która musi podkablować.

No i stąd też wieczne tłumaczenie tym bez jednego chromosomu. To użytkownik powinien mieć mozliwość zablokowania podgladu amebie a nie zablokowaniu podglądu na amebę

Poza tym konieczne jest informowanie kto zgłasza, co i z jakim powodem. W innym wypadku trollernia ma eldorado. Na co przywalają ci bez chromosomu.

Jestem zaskoczony tym jak ułomni są użytkownicy tego portalu. Niektórzy z nich naprawdę myślą ...

@Aedem: Troszkę się nie zgodzę. Faktycznie jest część która nie myśli. Większość jednak ma #!$%@? na #anime . Jeśli ktoś "ma problem" z wrzuceniem 4 tagów na czarną to i z jednym sobie nie poradzi.

Jednak czy właśnie to nie świadczy o tym, że funkcjonowanie czarnych list jest #!$%@? koncertowo, a założenia które za nimi stoją są zwyczajnie poronione?

są brani z kręgu użytkowników, więc wiadomo że nie wiedzą XD

@Czokolad: Oj wiedza, wiedzą. Tylko jak to było zarzucane modom od wielu lat, oni są wybierani spośród sympatyków pewnej politycznej grupy na "N" której rzekomo "nie ma".
Inaczej się nie daje wytłumaczyć, stronniczości i upośledzenia morderacji.

A czy w tym przydługim wywodzie wspominałem, że modzi powinni być jawni? Krycie swojego uposledzienia za oznaczeniami pokroju lolXD nie powoduje, że modowi przybędzie inteligencji. Jedynie powoduje brak weryfikacji kompetencji takiego przez użytkowników, co z kolei implikuje i potwierdza spostrzeżenia z punktu wyżej.
źródło: comment_jI8snu1BMrbspSwPsnjkDWfZMimq3Rhl.jpg