Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: no masz rację to był jeden z moich najgorszych dni na krypto
chyba powoli trzeba powiedzieć pass lub zmniejszyć kapitał i hold po prostu
kiedyś w listopadzie , grudniu to było to
teraz same gówniane ruchy nie wiem co się ze mną dzieje
@Lysyn: Bo grasz na emocjach. Robisz dokładnie to co chcą spekulanci. Działasz na podstawie ruchu ceny a on jest właśnie robiony po to żeby ludzie na jego podstawie reagowali, wtedy się nagle okazuje że powinieneś zrobić inaczej cena w drugą stronę zaczęła lecieć.

Rynek rusza ceną ty w dół lekko na podstawie tego np sprzedajesz i wtedy on idzie mocniej w górę . Ten pierwszy to był fake abyś sprzedał, ;)
Cena znowu spadła i spoko, najgorsze co można zrobić to kupować w pośpiechu przed obawą, że zaraz odleci, w ten sposób alty kupują różni spekulanci, którzy panikuje przy pierwszym lepszym spadku, dlatego aby cena pobiła ath to wzrosty muszą zacząć się spokojnie aby dany instrument nabyli odpowiedni gracze i zazwyczaj są to grubi bo oni mają doświadczenie i wiedzą jak się zachowywać w sytuacjach "kryzysowych"
@Luk21: widzisz a ja myślę, że frajerzy się już dawno wyprzedali, patrząc po charakterze wpisów na tym forum ;) a i żeby było jasne ten wpis nie ma cię urazić bo mam na myśli ogół wykopowej społeczności, ja już dawno kie czułem się tak spokojnie przy kupowaniu
zauważyłem pewna zależność, że czym dłużej i mocnej to spada tym bardziej ludzie będą oczekiwać dalszych spadków


@JanuszBizn3su: Ja o spadkach piszę od $11000, jak na razie wszystko się sprawdza. Bańka pękła, rynek został zalany bezużytecznymi szitami i teraz będziemy się z nich powoli czyścić. Nie wiem skąd Ci wyszły wzrosty, pewnie zrobiłeś sobie porównanie do korekty z 2017 i wyszło Ci, że wykresy się pokrywają i musi się powtórzyć. Tylko