Wpis z mikrobloga

Mirki i węgierki, przypominamy że jeśli nie macie dostępu do TV to mecz możecie zobaczyć za darmo tu >> WP Pilot. Mecz zobaczycie na komputerze, telefonie i tablecie - Android/iOS. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodatkowo - od tygodnia do serwisu mają dostęp również Polacy w UE wystarczy się zweryfikować.


A z kolejnych nowości i dobrych wiadomości poprawiliśmy jakość - użytkownikom darmowym i płatnym. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tym momencie w płatnych pakietach mamy już 28 kanałów w HD.

Życzymy miłego meczu ()

#telewizja #mecz #polska #korea #android #ios #iphone #stream #anglia #uk #niemcy #berlin #holandia #szwecja #polonia
Pobierz WPpilot - Mirki i węgierki, przypominamy że jeśli nie macie dostępu do TV to mecz moż...
źródło: comment_0P9SCf3OvGVpkOOTmtNY2qpdbLDiBR9n.jpg
  • 23
Weryfikacja polega na podaniu numeru konta lub przesłaniu nam zdjęcia dowodu tożsamości. Zdjęcie może być ocenzurowane (np. zamazany pesel) jedyne co musi być widoczne na zdjęciu to imię i nazwisko, data i organ wydający. Takie są wymogi UE - weryfikacja jest obowiązkowa.


xD
@WPpilot: fajne, dzięki za informację. Zainstalowałem Waszą aplikację, ale jest problem z potwierdzeniem rejestracji konta/odzyskiwaniem hasła. Mija 10 minuta a mail z linkiem jeszcze nie doszedł i nie wiadomo czy dojdzie.
p.s. TAK, sprawdziłem folder ze spamem.
@WPpilot: już sobie poradziłem, założyłem drugie konto na inny adres email ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak tylko informuję, coby ktoś przyjrzał się czy to wysyłanie emaili z linkiem do zmiany hasła/aktywacji konta w ogóle działa (dla konta wppilot, nie sprawdzałem dla innych form logowania).

Swoją drogą - planujecie dodać jakieś kanały informacyjne do podstawowego pakietu? Polsat News, Fakty24, więcej kanałów regionalnych, itp ?
@spluczka: Jeśli nie ma jakiejś stacji - to na 99% nadawca nie wyraził zgody na retransmisję. No ale będziemy walczyć o więcej kanałów. Co do maila - jeśli na drugi mail przyszedł link z aktywacją to prośba tym bardziej o podrzucenie tego na który się nie wysłało.