Wpis z mikrobloga

Zrozumcie w końcu mirki. Daję wam dobrą radę.

Do ciułania nikt nie potrzebował kryptowalut, mieliście masy różnych instrumentów spekulacyjnych. Tysiące...
Bo BTC szybko rósł?
Od krachu w 2008 S&P500 to, stabilne spore wzrosty. Bezpieczny, stabilny index. Wystarczył long i był bezpieczniejszy profit niż teraz macie na krypto. (Dziś to S&P500 radziłbym bardziej shortować).

Zamiast lampić się na kurs, podniecać i ciułać nędzne grosze, ogarnijcie że to rewolucja.
Spekulanci weszli za 500zł i ryczą bo stracili 20%
Zamiast płakać bo kurs spada to się cieszcie!
Dla nas wszystkich im taniej tym lepiej!
Oby zleciał jak najniżej geniusze.
Wszedłeś jakiś czas temu i straciłeś? Trudno, wystarczy zapomnieć i poczekać.

Do tego nawet nie trzeba znać żadnych podstaw tradingu, nic nie musicie.
Macie prostą, pewną inwestycję a wy ciułacie jak frajerzy...

Kupujcie i hodlujcie!
Jeśli tego ktoś nie ogarnia to nie wiem po co w ogóle siedzi w btc?

#bitcoin #kryptowaluty #inwestycje
  • 13
@Ristian: buahaha widać kto zielonka na tagu, cwaniaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym jesteś prawdziwym mózgiem jeżeli zarzucasz mi że kupiłem na górce a chcę żeby spadło.
Właśnie takie frajerstwo od pół roku tu się wbiło.
Tag opanowany przez dzieci
Patrzyłem dopóki nie jeblo, teraz olewam temat i czekam do 2055, wtedy kupię trumnę z WiFi, plasma ogrzewaniem i jakims masażerem laserowym
@cyberpunkbtc Siemka, nie bierz do glowy. Ludzie sa z natury jadowici. I to nie kwestia tego czy innego tagu, banda frustratow uzywa sobie w internecie, gdyby mieli jeszcze alternatywna propozycje lub cos w kontrze na twoj wpis oprocz drwin to byloby moze i spoko. Pytanie do Ciebie, ktory projekt uwazasz za ciekawy do wejscia w tym momencie?
@fruwajacy_dronik: Niestety nie interesuję się altami, może nieraz jedynie spekulacyjnie, ale obecnie nad niczym nie myślałem. Tylko btc, od lat i długoterminowo.
W zasadzie jestem pewien że 98% coinmarketcapu nie ma sensu i padnie, to oczywiste. Jak chcesz spekulacyjnie to patrz na to co ma dobry marketing, bo na to się frajerzy rzucają. Wejś i uciec. Ja tak np. z iotą zrobiłem i bardzo ładnie mi się udało ale to wszystko
@cyberpunkbtc: Tak jeszcze dorzucę, że jak się nie straciło więcej niż kilka tysięcy to i tak jest to bardzo tania nauka.
A nauka zawsze kosztuje. Porządne kursy kosztują kupę hajsu.

Polecam na biurko rzucić zeszyt, za każdym razem jak się chce wejść zapisać datę, subiektywne odczucia co do rynku, cenę wejścia, sprzedaży, stop lossa itp. No i po jakimś czasie najważniejsze - wnioski.

Niektórzy zaczynają tak robić od początku przygody z