Wpis z mikrobloga

@oink_oink: musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy jest coś co można kupić tylko za krypto. Wielu twierdzi że nie ma ja wiem że jest i to sporo. Pytanie tylko która przetrwa i kiedy będzie dno.
@oink_oink: Polska jest dosyc "zacofanym" krajem jesli chodzi o platnosci bezgotowkowe. A dokladnie o mentalnosc. Kryptowaluty nie tylko przetrwaja ale tez beda zyskiwac na wartosci. Im bardziej rzady i banki beda dokrecac srube platnosciom gotowkowym tym bardziej beda potrzebne kryptowaluty. Idac za przykladem Skandynawii: Nikt nie lubi jak rzad kontroluje ile butelek wodki kupil na weekend. Dlatego tez jest straszny kwik o to w pewnych kregach.
nie sieje fud zeby nie bylo.. po prostu sie pytam bo lapie mnie choroba weak hands. .. prawda ze krypto przetrwa ?


@oink_oink: Przetrwa ale nie wiadomo ile będzie kosztować, mam nadzieje że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oink_oink: z roku na rok bitcoin zachowuje sie identycznie wiec jest duza szansa ze zastoj do wrzesnia, miesieczny rollercoster i dopalacz, #!$%@?,#!$%@? i warp po ATH a po swietach ladawanie bez paliwa i spadochronu
@m00n Napisalem nieco niezrozumiale. Nie chodzilo mi o technikalia ani o statystyke. Tylko o niejako "mentalne" podejscie. W sensie ze "Jak mozna to spoko... " I o odgorne plany rezygnacj z gotowki w ogole jako srodka platniczego. Co ma juz miejsce w niektorych krajach.