Wpis z mikrobloga

Bądź mną

Miej samochód, ale prawie go nie używaj

Na co dzień poruszaj się pieszo/ autobusem, żeby zaoszczędzić

Raz w miesiącu wybieraj się w tripy bez celu, żeby przewietrzyć #bmw

Traktuj #e39 jak klasyka, mimo, że jeszcze nim nie jest

¯_(ツ)

@AjWaj-_-: ważne, że Ci się podoba i traktujesz go z należytą starannością :-)
Daleko masz do pracy? Może jednak taniej Ci wyjdzie codzienna eksploatacja auta aniżeli zakup biletu miesięcznego?
@hyperlink no jeszcze chodzenie pieszo spoko, ale jezdzenie komunikacja miejska mając auto? Wyjątkiem może być zatłoczone Warszawa czy inne duże miasto i mała odległość, ale wyobrazilem sobie, że auto stoi a ten na mrozie czeka na autobus, gdzie za ten czas już by był na miejscu autem.
@kipowrot: ale jeśli ma np. ma 2-3 km do pracy i dobre połączenie komunikacją miejską? To wstyd czy jak? Z własnego doświadczenia wiem, że eksploatacja auta na bardzo krótkich odcinkach to tylko same problemy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hyperlink ja to rozumiem, może i tak, ale odebrałem to inaczej zupełnie, może się mylę ))¯_(ツ)_/¯
Z drugiej strony to tylko auto :P a nie AC Cobra, że jej szkoda xD mam takiego w rodzinie co nie otwiera szyb w aucie, bo się zniszczą xD
@kipowrot: widzisz, dla Ciebie to tylko auto, tym bardziej, że "aż" kilkunastoletnie, ale może @AjWaj-_- darzy je szczególną sympatią z jakichś osobistych względów? Ja tam doceniam takie rzeczy, bo sam włożyłem w niejedno swoje auto naprawdę chore pieniądze mimo, że jeżdżę naprawdę mało i od biedy gdybym tylko chciał to mógłbym poruszać się tylko komunikacją miejską czy tam międzymiastową bez jakiegoś szczególnego uszczerbku na godności (pracuję z domu). Zapewne rocznie zaoszczędziłbym