Wpis z mikrobloga

Utwór z cyklu:,,One Hit wonders ostatnich 10 lat które się ładnie starzeją.'' część 8

Moze nie one hit wonders, bo Gaga potem nieźle się wybiła ale na tamtym etapie sporo obstawiało ze długo się nie utrzyma na scenie. Co do utworu... ależ mnie on irytował. Był katowany wszędzie, do porzygu. Do utraty tchu, do #!$%@?. I tak mi zbrzydł że dopiero jakies 6 lata później byłem w stanie posłuchać tego. nawet potańczyć w niezapomnianym Just Dance 2014 na Wii ( ͡° ͜ʖ ͡°) (w sumie to pograłbym z kims u kogoś, to super zabawa). Co do utworu, on idealnie wpasował się w te klimaty 2000's popowe. Gaga później juz odskoczyła we własny styl ale ten pierwszy singiel był bardzo typowym. I tak mija dzis równo 10 lat od wydania tego utworu(wiec na styk z moim cyklem) i jest... fajniutki. Sympatyczny, nie drazni. Fajnie się przy nim jedzie autem, dobrze tupta nuszką. No aż miło posłuchać niedzielą wieczurem, polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lady Gaga - Just Dance

#muzyka #zimniokpoleca #ladygaga #pop
A.....h - Utwór z cyklu:,,One Hit wonders ostatnich 10 lat które się ładnie starzeją....
  • 4