Wpis z mikrobloga

Cześć, zastanawiam się nad kupnem multiefektu do basu i nie wiem co wybrać: boss gt-1b czy zoom b3n z pedałem. Gram amatorsko z kumplami kawałki innych kapel i czasami coś sami układamy. Który sprzęt będzie waszym zdaniem będzie lepszy?
#gitarabasowa
  • 9
@Efremz ja polecam serdecznie złożyć efekt samemu po pierwsze wyjdzie taniej po drugie to super satysfakcja, w Internecie jest nawet sklep prowadzony przez chłopaków którzy zajmują się inż wsteczna kopiujac schematy popularnych firm, można kupić u nich gotowe obwody drukowane wraz z elementami do zlozenia
@dejwis: problem jest taki, że totalnie się na tym nie znam i nie mam nawet narzędzi i miejsca żeby coś takiego złożyć. Pamiętasz jak się ten sklep nazywa, zerknąłbym co tam mają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Efremz: Ja mam Zooma b3 i bardzo polecam. Można użyć symulacji wzmacniacza i ukręcić naprawde fajne brzmienie. Funkcja loopa jest zajebista, można godzinami samemu jamować
@Efremz: Posiadałem zarówno Zooma B2 jak i Zomma B3 z pedałem FP02 (chyba tak się nazywa ten oryginalny pedał). Zdecydowanie polecam markę i sprzęt - bardzo solidny i szeroki wachlarz efektów. Sam pedał używałem do kontroli głośności instrumentu i też dawał spokojnie radę, więc polecam.
@Efremz: ja też mam Zooma, ale wersję B2.1u, do dzisiaj sobie chwalę chociaż już nie używam. Grałem na tym kilka lat dopóki nie kupiłem interfejsu audio i nie odkryłem Amplitube (aktualnie gram tylko w domu). Ten zoom B3 zbiera całkiem dobre opinie w internecie.
@Efremz: Zoom B3 bardzo spoko. Mam od kilku dobrych lat. Jedynym mankamentem są przyciski, nad efektami (nie te nożne). Szybko się wciskają. ;/ Ale tak to polecam. :)