Wpis z mikrobloga

Patologia robi Polakom reklamę odc. 1488. Dziś po raz pierwszy byłem świadkiem przemocy na ulicy Berlina. Wszyscy zaangażowani byli... Polakami.

Dwóch ziomeczków (odpowiednio w czarnej i białej czapce #!$%@?) po prostu znokautowało trzeciego (chyba też Polaka) po czym zostawili go nieprzytomnego na ulicy. Zdjęcia lepszego nie udało się zrobić, bo jak tylko ludzie zauważyli, co się dzieje (była 14) potomkowie husarii szybko ulotnili się z miejsca zdarzenia.

Wiem, że są to Polacy, bo gdy jeden sprzedawał leżącemu dodatkowego kopa, drugi krzyczał: „Seba, zostaw go już!” (to nie jest wymyślone imię, gość serio imię Seba).

#berlin #ciekawostkizniemiec #niemcy #patologiazewsi #neuropa
NapalInTheMorning - Patologia robi Polakom reklamę odc. 1488. Dziś po raz pierwszy by...

źródło: comment_0ymqYdRqNAh1NTkOVYjRdeTFVNuB8P88.jpg

Pobierz
  • 10
@RycerzInternetuw: to nie byli menele. Na oko 30 lat, dobrze zbudowani. Jeden kompletnie niecharakterystyczny, typowy "długi" łysy dresiarz w białej czapeczce (zresztą podobnie jak ten, który dostał, tylko niższy i bez czapki). Ten drugi bardziej charakterystyczny, z dużymi bokobrodami/brodą (nie miałem okazji bliżej się przyjrzeć).

Raczej budowlane patusy, które przyjechały dorobić.
@skitteles: chciałem zrobić zdjęcie na wypadek pytań policji, ale widać fotografem nie jestem XD na szczęście jakaś Niemka była dużo bliżej i zrobiła im zdjęcie z kilku metrów, więc w razie czego dowód będzie.

A to wrzuciłem, bo posty ze zdjęciem zwracają więcej uwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)