Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Mam pytanie do #niebieskiepaski Mianowicie, czy zwracacie uwagę na styl dziewczyny która się wam podoba? Tzn chodzi mi o to czy dziewczyna, która nie nosi żeli, hybryd (mowa o paznokciach :D), nie ma tego całego "instagramowego" makijażu, nie nosi pierścionków, bransoletek naszyjników itd, nie prostuje codziennie włosów jest u Was skreślona na starcie? Czy waszą uwagę zwróciłby dziewczyny którym wystarczy tusz do rzęs, zwykły tshirt, jeansy i trampki?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: Brak 'instagramowych' dodatków i makijażu to raczej dla mnie plus niż minus. Na pewno nie jest skreślona na starcie, a wręcz czasami jej to pomoże.

Zwracam uwagę raczej na twarz, na ewentualny 'własny' zmysł estetyczny - z rzeczy wizualnych. Najbardziej zawsze robi mnie inteligentna rozmowa, chociaż do trolla się samą rozmową nie przekonam.
czy dziewczyna, która nie nosi żeli, hybryd (mowa o paznokciach :D), nie ma tego całego "instagramowego" makijażu, nie nosi pierścionków, bransoletek naszyjników itd, nie prostuje codziennie włosów jest u Was skreślona na starcie?


Jeśli któraś ma mnie odrzucić, to właśnie ta wytapetowana lala.

Czy waszą uwagę zwróciłby dziewczyny którym wystarczy tusz do rzęs, zwykły tshirt, jeansy i trampki?


Zamień trampki na jakieś buty sportowe albo najlepiej coś bardziej kobiecego, buty na obcasie,
@nacpanazielonka: Czytaj ze zrozumieniem, nie napisałem że coś mnie odrzuca, tylko że jeśli coś miałoby, to przesadzony makijaż. Przykład na obrazku - część osób napisze, że pani po lewej to 10/10 (jakaś randomowa modelka IG), a ja wolałbym kogoś z tuszem do rzęs, kredką, delikatną szminką i jednak odrobiną kobiecości w ubiorze - przykład po prawej, jedna z moich ulubionych aktorek, Laura Fraser.
Pobierz shiverr - @nacpanazielonka: Czytaj ze zrozumieniem, nie napisałem że coś mnie odrzuca...
źródło: comment_W3WUEtCkbECxpRJ9SiVinSGGwqAZOvIh.jpg