Wpis z mikrobloga

Mam pewną #niepopularnaopinia na temat #rafonix :
Uważam że Rafonix na YT był spoko i nie rozumiem dlaczego się tak na niego uwzięliście. Faktycznie był bezczelnym #!$%@?, ale to dla obcych - dla swojaków wydawał się być naprawdę spoko. Typ ziomka na którym można polegać - jeśli jest twoim kumplem. Bynajmniej nie cechował go wzorowy charakter, ale przynajmniej był prawdziwy. Nie to co konkurencja na swoich #patostreamy . I za to go polubiłem - bo wydawał się być szczerym ziomkiem z trudną przeszłością, z której jako tako wyszedł na ludzi. Więc to nie jest tak, że cały Wykop Rafona nie lubi - mam nadzieję, że wróci on na YouTube :-)
  • 20
@Intelektualista: Akurat ta szczerość u niego też mi się podoba. Można by też powiedzieć, że jest szczerym hipokrytą:) Bo on często chyba wierzy w to co mówi, a później zmienia zdanie i wierzy znowu i tak może parę razy jak mu pasuje:)
@Intelektualista: Wydaje się, że ten brak umiejętności zapanowania nad sobą go gubi. No i właśnie pytanie - czy już "wyszedł na ludzi"? Z jego strimów wychodzi jego podejście do świata - mało go obchodzi dobro innych, nie szanuje ludzi. Stąd obrażanie innych, etc. A tak poza tym to fajny ziomek!;)
Mam pewną #niepopularnaopinia na temat #rafonix :

Uważam że Rafonix na YT był spoko i nie rozumiem dlaczego się tak na niego uwzięliście. Faktycznie był bezczelnym #!$%@?, ale to dla obcych - dla swojaków wydawał się być naprawdę spoko. Typ ziomka na którym można polegać - jeśli jest twoim kumplem. Bynajmniej nie cechował go wzorowy charakter, ale przynajmniej był prawdziwy. Nie to co konkurencja na swoich #patostreamy . I za to go
@Bortek_Smol: Mówię po analizie zachowania - w przypadku innych stremerów tego typu z łatwością widzę ustawiane akcje, kłamstwa dostosowujące narrację do sytuacji czy interesowne decyzje. W przypadku Rafonixa nie mówię, że to się nie zdarza, ale jest naprawdę rzadkie i sensownie umotywowane okolicznościami. On na tych streamach - chętniej niż inni mu podobni - pokazuje siebie takiego jakim jest.
@Intelektualista: mam podobne do Ciebie zdanie ale na wykopie i tych tagach problem polega na tym, że jak jest na kogoś hejt to zostajesz deptany jak robak jeżeli nie idziesz w zaparte z innymi a przecież powinniśmy się wszyscy wzajemnie szanować.. ja tam mam podejście, że nie jestem po żadnej stronie bo to głupota. Lepiej być neutralnym a te wszystkie lajwy są dla zabawy :P prawdę mówiąc mnie zawsze bawiły teksty
@Intelektualista: byl prawdziwy? Chyba żartujesz ciekawym zbiegiem okolicznosci ktos mu sie wlamal na konto i zachecal lobode do konfrontacji z magicalem. Gdy medusa przerosl rafonixa to jemu zazdrosc sie wlaczyla bo przeciez jak ktos moze miec wiecej niz ja
@odyn88: no właśnie, jest jeszcze kwestia stron - jak jesteś za jednym to przeciw drugiemu. Skąd te podziały w ludziach? Ja też patrzę na to jak na spektakl, niby takie "Dlaczego Ja", ale po wielokroć mniej udawane. To na swój sposób jest ciekawe i fakt, że lubię Rafonixa nie oznacza że np. #danielmagical nie lubię. Wiem, że bywa obłudny ale ma tego swojego Sebę i też przyjemnie się to ogląda -
@Intelektualista: jedno mnie boli w tym co mówisz. może i wyszedł z trudnej przeszłości ale czy dzięki swojej pracy? no sądzę, że nie, miał niewiarygodne szczęście, a ludzie z takim szczęściem zazwyczaj pokornieją i je szanują z rafonixem było "trochę inaczej"