• 391
2016/17

Bayern rozjedzie te panienki z Madrytu, Robert sobie ładnie postrzela tam
Real Madryt 6 - 3 Bayern Monachium

Dobra Bayern jest słaby, Atletico to jest mocna obrona i skuteczny atak, rozpykają ten cały Real aż miło
Real Madryt 4 - 2 Atletico Madryt

Atletico dało dupy, można było się spodziewać, ale teraz Juve w finale pokaże co to znaczy włoski futbol i żelazna defensywa
Real Madryt 4 - 1 Juventus Turyn

2017/18

ahaha nie wierzę, przecież PSG rozwali ten śmieszny klubik 10-0, cieszę się, że będę mógł opowiadać wnukom o tym pogromie, Real szykuj dupe
Real Madryt 5 - 2 PSG

PSG to tylko zbiór gwiazdek za petrodolary, Juve to monolit i wyciągneli wnioski z poprzedniego meczu, poza tym nie przegrali z Realem dwumeczu od kilkunastu lat, a Ronaldo stawia włosy na żel więc wiadomo
Real Madryt 4 - 3 Juventus Turyn

losowanie 1/2 LM

Tym razem Robert już zagra to sobie strzeli z 4 brameczki i nawet sendziowie nie pomogom już temu śmiesznemu Realowi, szykuje się dobry finał Bayern - Liverpool

Wykop at it's finest.

#mecz #ligamistrzow #pilkanozna #realmadryt #losowanie
Pobierz Beeercik - 2016/17

Bayern rozjedzie te panienki z Madrytu, Robert sobie ładnie postr...
  • 54
@Beeercik oba kluby mają już jasną sytuację w lidze, więc mogą się skupić na LM ( ͡º ͜ʖ͡º). A serio to Real zaczął sezon w styczniu, nic dziwnego, że teraz kozaczą.
@Beeercik: faul był, zgadzam się, ale sytuacja była niejednoznaczna i sędzia nie powinien dyktować w ostatniej SEKUNDZIE meczu karnego. Powinna być dogrywka i tam by się uczciwie rozstrzygnęło.

@majkkali: No to jeżeli faul BYŁ jak sam przyznałeś to dlaczego sędzie miał go nie przyznać? Bo to ostatnia minuta meczu? No to skoro to ostatnia minuta meczu i zawodnik jest faulowany w sytuacji bramkowej to chyba uczciwe, że po faulu sędzie przyznaje