Wpis z mikrobloga

Miałam dziś dziwnie realny sen, w którym występował oksykodon 80 mg (w jedynej prawilnej wersji, OC, nie tej OP - antyćpuńskiej z juesej po ichniejszym "opioid crisis", tylko normalnej, jak dla białych, cywilizowanych ludzi) i tak się w tym śnie zastanawiałam, czy lepiej sniffnąć, czy może też polecieć iv - oralna BA jest dość wysoka, ale jakoś nie wierzę w dobre efekty uzyskane tą drogą. A więc nosek albo kabel. Bardzo nie chciałabym zepsuć tego snu, a tu już raz śniła mi się ifauka i była lekko, cóż, rozczarowująca. Jakieś rady od mirkowych śniących?

W USA to blister tego można by sprzedać w takim śnie za konkretne $$$, oczywiście blister OC, a nie OP z tym dodatkowym mechanizmem anti-insta-release. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Teraz miałam przerwę od podobnych snów, ponad miesięczną, nawet półtora, ale tolerka na takie sny niestety dalej jest b. wysoka i b. wolno spada; tak mniej więcej MST200 iv na jeden sen to za mało było. :(

#narkotyki #narkotykizawszespoko #opiaty #oksykodon #hyperreal
Misericordia - Miałam dziś dziwnie realny sen, w którym występował oksykodon 80 mg (w...

źródło: comment_VGpW0u433W4tQspiOdZorkCjrw8OTg8E.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz