Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki-przegrywy, które nie mogą zaruchać i chcą pójść na divy, chciałbym was przestrzec i przekonać, abyście dali sobie szansę i tego nie robili. Kilka tygodni temu, po wielu zachętach i opiniach na mirko, w wieku 21 lat zdecydowałem się pójść do prostytutki. Rzeczywistość nie jest tak kolorowa, jak by się mogło wydawać. Po wizycie przez długi czas miałem duże wyrzuty sumienia. Wiadomo, pani ładna, ale co z tego, skoro czułem do niej obrzydzenie, że ruchała się już 1000 kolesi. Sam seks nie dał mi jakiejś dużej przyjemności, bo nic mnie z tą kobietą nie łączyło, 0 emocji. Doszedłem w 10 minut i mimo wielu prób, przez resztę czasu nie mogła doprowadzić mnie do wzwodu, bardzo niezręczna sytuacja. Później jakaś gadka szmatka, ale i tak wyszedłem przed czasem. Zdecydowałem się na seks z prostytutką z powodu dużej presji społeczeństwa i żałuję. Nie mam żadnego komfortu psychicznego z powodu tego, że mogę powiedzieć, że nie jestem już prawiczkiem. Przekonałem się na własnej skórze, że jest to tylko strata pieniędzy i moralności. Wiem, że byłem naiwny i głupi, nie musicie mi tego pisać, bo na pewno nigdy już tego nie powtórzę. Mimo wszystko nauczyłem się jednej ważnej rzeczy: nie poddawaj się presji społeczeństwa, myśl samodzielnie i według swoich zasad.

#przemyslenia #divyzwykopem #roksa #przegryw #tfnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
Te same rzeczy inaczej oddziałują w zależności od okoliczności.

To tak jak dzwonek w telefonie na siłowni raczej nie słychać, w pokoju jest w porządku a podczas spektaklu teatralnego sieje zniszczenie. A wszystko to mimo, że to ten sam dzwonek z taką samą głośnością.

Dobieraj raczej rzeczy pod siebie a nie pod standard społeczny, który masz w głowie.
  • Odpowiedz
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania nie spinaj dupy twój pierwszy raz z dziewczyną też by tak wyglądał i byś mial dodatkowe wyrzuty sumienia że zawiodłeś kochająca osobe. Seks nie ważne czy z diva czy z dziewczyną jest średni szczegolnie gdy to twoj pierwszy. Dopier z każdym kolejnym raze poziom wzrasta i sie nawzajem zaczynacie dopasowywać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania człowieku, ale co Ty pitolisz? Właśnie zdobyles pewne doświadczenie życiowe. Wiesz teraz co to seks i z czym to się je. Sam stwierdziłes, że bez uczucia, to nie jest to. Przynajmniej wiesz, co Cię kręci.

Byś nie poszedł do prostytutki, to nadal zylbys w świecie złudzeń, gloryfikujac seks
  • Odpowiedz
PlujacyUrolog: Nie przejmuj się głupotami, które tu wypisują. Nic złego się nie stało, świat się nie skończył, nie jesteś złym człowiekiem. Każdy ma prawo poczuć bliskość. Zdobyłeś jakieś doświadczenie, które może się przydać w przyszłości. W seksie najważniejsze jest odprężenie, rozluźnienie. Jeśli z prostytutką ci nie odpowiadało - trudno, to znaczy, że to nie dla ciebie, albo za młody jesteś żeby w pełni z tego skorzystać. Na pewno dzięki temu będziesz
  • Odpowiedz
Zdecydowałem się na seks z prostytutką z powodu dużej presji społeczeństwa i żałuję.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ta, bo każdy kto przechodzi obok Ciebie na chodniku widzi, że jeszcze nie zaruchałeś i wytyka Cię palcem. Znajomi też pewnie cały czas o seksach gadają i jakich oni to panienek nie zaliczyli. XD
  • Odpowiedz